уточнити пошук

мандри:

Short-7 країн для подорожей українців 2017-го

Не Іспанією і Туреччиною єдиними. Де українці – бажані гості? Які країни варто побачити на власні очі цього року? Відкриваємо нові горизонти, з огляду на світові тенденції, а також розповідаємо про зміни на краще в організації поїздки.

ІСЛАНДІЯ

Безперечний фаворит серед нових напрямків за останні два роки. Завдяки новим рейсам двох бюджетних авіакомпаній до Рейк’явіка тепер можна долетіти з Києва з однією пересадкою. І доволі недорого (а це вагомий аргумент, бо гроші в Ісландії дуже знадобляться). Якщо описувати Ісландію одним словом, то найточніше – первозданна. Небагато у світі є країн з такою незайманою й величною природою.

 

ІНДОНЕЗІЯ

Подія, на яку давно чекали любителі азійського напрямку: Індонезія скасувала візи для українців. Єдиний мінус поїздки – далекий переліт. Плюси: унікальна природа (комодські дракони, розкішний дайвінг), інопланетні ландшафти (400 вулканів), унікальна культура (театр тіней, бамбукова архітектура, буддійські та індуїстські храми) і традиції (ритуальні танці, релігійні церемонії).

 

 

 ІТАЛІЯ

Вічна класика. В Італії – одна з найбільших українських діаспор у світі, тому – свій до свого по італійське. І навіть якщо у вас там немає знайомих, а всі готелі зайняті чи не по кишені, знайте: українська «мафія» прийде на допомогу! Наприклад, у Римі переночувати можна в будиночку при українській церкві просто в середмісті. У Венеції земляки нам також допомогли, почувши українську.

 

 

 

 

 

СЛОВЕНІЯ

Дуже популярна серед британців та навіть китайців, Словенія мало відома українцям. Ми досі плутаємо її зі Словаччиною і тільки приблизно уявляємо, де вона розташована. А це одна з найцікавіших країн світу – гори, море, печери, замки, мінеральні й термальні води, активний туризм взимку і влітку. Словенія межує з Австрією, Італією та Хорватією,і подорож до цих країн легко можна поєднати.

 

 

 

ХОРВАТІЯ

Потіснивши небезпечну останнім часом Туреччину та кризовий Єгипет, на сцену літнього відпочинку впевнено виходить Хорватія. Там майже немає готелів із системою «аll inclusive», зате можна орендувати приватне помешкання або ж поселитися в кемпінгу на березі моря. Українці особливо люблять хорватів за слов’яно-балканський менталітет, а природою цієї країни не захопитися просто неможливо.

М’ЯНМА

Популярний путівник Lonely Planet знову вніс М’янму до списку рекомендованих країн. Найкращий епітет для неї – неймовірна. Вражає кількість храмів – золотих, дерев’яних, печерних, – законсервованих із давніх часів. Це не просто країна – це портал у часі і просторі. Свої кордони М’янма відкрила порівняно недавно і щороку полегшує правила в’їзду та розвиває інфраструктуру.

 

 

 

КАНАДА

Неймовірно красива і теж серед рекомендованих  на 2017 рік (за версією Lonely Planet). А якщо потрапити на розпродаж авіаквитків, то й переліт може обійтися не надто дорого. Торік ЗМІ писали, що Канада планує скасувати візи для українців. Можливо, поки що лише на рівні ідеї, однак тенденція позитивна. Канада – комфортна, толерантна і дуже різна.

 

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад