уточнити пошук

мандри:

short-7 ідей для вікенду 23-24 вересня

Осіннє Полісся у ці дощові дні чарує запахами грибів та обіцяє неабияку здобич під час «тихого полювання». І одразу кілька великих та малих міст відзначать у ці вихідні свої міські свята. 52 рази на рік ми пропонуємо вам найкращі ідеї для найближчого вікенду.

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ БЕНЕФІС

1110 років святкуватиме Чернігів протягом 4-х днів. У п'ятницю відкриють оновлений сквер ім. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО біля П'ятницької церкви. У суботу на Красній площі найсильніші атлети змагатимуться на «Богатирських іграх». Також гостей запрошують на безкоштовну анімаційну екскурсію «Чернігів містичний» на Болдиних горах, де в легендарних Антонієвих печерах можна зустріти привида.

ЗІ СТРАХОЛІССЯ ДО СУХОЛУЧЧЯ

Мандрівка Страхоліссям – звучить казково та містично. До лісів між устями Прип'яті та Тетерева цього вікенду домчить «ракета» компанії «ПоліссяONE». Екстремали зможуть взяти участь у сплаві на каяках Київським морем, а всі інші попрямують на «ракеті» з екскурсією безпосередньо до фінішної точки – колишньої мисливської резиденції Януковча «Сухолуччя».

ГРИБНЕ ПОЛЮВАННЯ НА ПОЛІССІ

Ці місця вважаються другими після Карпат за врожайністю грибів. Але через близькість до Чорнобильської зони варто бути обережними у виборі напрямку. В Житомирській області найбільше грибів на Олевщині та на Овруччині, де розташовано Поліський природний заповідник. Кажуть, зараз тут просто море білих грибів, лисичкок, маслюків, польських та інших грибів.

 

НА ГАСТРОСВЯТО ДО БУРШТИНОВОГО МІСТА

Охочих добре поїсти чекають у Рівному на «Бульба-фесті». Крім картопляних страв, пригощатимуть медом, авторськими сирами та винами. Етнічну музику забезпечить «Лісапетний батальйон». А найщасливіший учасник лотереї отримає живого баранчика. До того ж, Рівне відоме великим пивзаводом, а ще у місті з’явилось сім нових міні-пивоварень – чи не найбільше в Україні.

ЯБЛУЧНИЙ СЕЗОН «ОЛЕКСАНДРІЇ»

Коли яблука достигають на гілках, час вирушати до яблуневих садів. Під час прогулянки білоцерківською «Олександрією» зазирніть до плодового саду «Мур», що схований за триметровою стіною. Побачите скульптури з дерев та скуштуєте рідкісні сорти яблук, груш, слив, винограду та екзотичних фруктів. Наприкінці екскурсії садівник пригощає фруктовими винами та наливами.

РЕКОРДНИЙ РУШНИК МАРУСІ БОГУСЛАВКИ

Маленьке містечко Богуслав цього вікенду також ювіляр. 985-ліття зробить його відомим на всю Україну під час урочистої ходи з найдовшим у світі рушником. Цей подарунок до Дня міста довжиною 98,5 метрів богуславські майстрині протягом року ткали на старовинному ткацькому верстаті у «Кам’яниці» XVIII століття, де зараз розміщується Музей народних промислів.

НА ЕТНОГОСТИНИ ДО ПОЛТАВИ

У тих краях, де зародилась українська літературна мова, де варять найсмачніші галушки та досі витає дух гоголівських героїв, уже майже 900-й раз відсвяткують день народження своєї малої Батьківщини полтавчани. А в оспіваних Гоголем Великих Сорочинцях ладнають струни своїх бандур кращі кобзарі країни, щоб зворушити душі мелодіями давніх дум на фестивалі «Країна кобзарів».

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад