уточнити пошук

мандри:

Осінь – не привід нудьгувати: де у столиці знайти розваги для дітей?

Осіння погода іноді може навіяти печаль. Проте у дітей немає часу сумувати, вони завжди готові до нових вражень, пригод та активностей. У жовтні на дітлахів чекає ціла низка веселих подій, де можна буде не лише добре розважитися, а й дізнатися багато нового. Пізнавальні екскурсії, захопливі досліди, рухливі квести – кожен зможе знайти щось собі до смаку.

FUN FAMILY FEST

Fun Family Fest готує велику кількість атракцій: фуд-корти, майстер-класи, ярмарки. Спеціально для дітей зведуть місто батутів та 10-кілограмовий торт, який можна розмальовувати. Це лише частина з того, що можна буде побачити на цьому яскравому заході, тому радимо взяти із собою гарний настрій, теплий одяг – і вперед!

30 вересня – 1 жовтня

Де: Sky Family Park

Вартість: 50 грн.

ШКОЛА СПЕЦАГЕНТІВ

Хто в дитинстві не мріяв випробувати круті штучки спецагентів? Тепер це можливо, тож не позбавляйте своїх дітей такої радості, а швидше ведіть їх у «Школу спецагентів». Юні сміливці навчаться читати таємні послання та проводити  досліди. Найкмітливіших та найсміливіших чекає запальна дискотека.

1 жовтня, 15:00

Де: ВДНГ

Вартість: 150 грн.

У ПОШУКАХ КИЇВСЬКИХ ПРИВИДІВ

Захоплююча екскурсія «містичними» стежинами Києва – це змога побачити будинки, де ховаються привиди та дізнатися таємниці свого міста. Такий формат прогулянки буде цікавим для дітей, оскільки поєднує правдиві факти з історії та чарівні легенди. Важливо, що усі розповіді адаптовано під дітей.

14 жовтня

Де: вулиця Хрещатик, 22

Вартість: 90 грн., дітям до 12 років – 80 грн.

ПОКРОВА У «ФЕОФАНІЇ»

На свято Покрови у парку «Феофанія» буде неабияк весело. Діти зможуть взяти участь у різних творчих майстер-класах, навчиться ліпити із тіста та робити вітальні листівки. Звичайно, не обійдеться без захопливих ігор та конкурсів, а перлиною свята стане анімаційна програма «Маленькі українці».

15 жовтня

Де: парк «Феофанія»

Вартість: 20 грн., школярі – 5 грн.

ОСВІТНЬО-ІГРОВИЙ КВЕСТ ПОДОЛОМ

Музей «Андріївська церква» підготував для школярів пізнавальну екскурсію Подолом. З оглядового майданчика юні дослідники зможуть побачити чудову панораму Києва. Діти відкриють для себе багато нових місцин і пам’яток Андріївського узвозу, дізнаються цікаві факти з історії та зможуть краще пізнати Київ.

14-15 жовтня
Де: Андріївська церква, узвіз Андріївський

Безкоштовно

 

КРІО-ШОУ

Таке яскраве та незвичне видовище здатне зацікавити не лише дітей, а й дорослих. Гості матимуть змогу побачити не просто фокуси, а справжні досліди, побудовані на фізичних та хімічних властивостях речовин. Ми навіть не здогадуємося, наскільки дивовижні закони фізики і що вони ховають у собі. Пора дізнаватися більше!

28 жовтня

Де: Театр-студія «Тисячоліття»

Вартість: 130 грн.

КАЗКОВЕ КАРАМЕЛЬНЕ ШОУ

Ця вистава дасть змогу дітям побачити нових та вже добре знайомих героїв казок і мультфільмів. Малюки зможуть повеселитися на повну: бігати, кричати, танцювати, підспівувати, якщо це допоможе казковим героям досягти мети, щоб усі могли потрапити на справжнє свято карамелі!

28 жовтня

Де: Кінотеатр «Кінопанорама»

Вартість: 80-250 грн., діти віком до п’яти років – безкоштовно

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад