уточнити пошук

мандри:

Європа за місяць: чому б ні?

Понад 11 тисяч кілометрів за кермом. Саме стільки ми проїхали за місяць, подорожуючи Європою. Ми – це сім’я з двома дітьми 8 і 10 років. Під час подорожі проїхали 8 країн. В одних зупинялись надовго – як, наприклад, у Франції та Португалії. В інших були кілька днів і вирушали далі, а ось Угорщину цього разу проїхали галопом. Це вже п’ята велика наша літня подорож.

ПОЛЬЩА

Кожного разу ми їдемо у нове місце. Цього року – у Вроцлав. Гонитва за гномами – це, звісно, найбільша атракція для дітей. Шукаєте бороданів, а паралельно дивитесь усі вроцлавські пам’ятки. Ночували ми у звичайному хостелі. Харчувались у «молочних барах» – ресторанах домашньої кухні. Їхали здебільшого автобаном. Сама Польща для нас стала однією з найдешевших країн подорожі.

 

НІМЕЧЧИНА

Ми зупинились у Нюрнберзі. Дітей найбільше вразило метро без машиністів. А нас, дорослих, саме місто, яке було вщент зруйноване під час Другої світової війни. Кожна пам’ятка була відновлена з нуля. Серед смакових відкриттів – традиційні нюрнберзькі ковбаски Bratwürste. Їхали автобаном – він безкоштовний, однак його вартість закладена у ціну бензину.

 

ФРАНЦІЯ

Через усю країну до Атлантичного океану, а потім у Прованс – у Франції ми провели найбільше часу. В Аркашоні – устричній столиці Франції – їли щойно виловлених молюсків. Дюжина – лише 5 євро. Дітей найбільше вразили сади Маркессака, а нас – лавандові поля Провансу. Оминали будь-які автобани – лише провінційні вузькі дороги під платанами. Знімали будинки, але не гребували спати і в авто.

 

ПОРТУГАЛІЯ

Ми оселились у маленькому місті Фурадоуро за 35 км від Порту. Тут білосніжні довгі пляжі і... крижаний океан. Навіть влітку тут мало хто купається. Я не бачила красивішого заходу сонця, ніж тут. У Португалії найдешевші морепродукти та фрукти. Полиці гнуться від ананасів, манго та папаї. Приємно вразили: місцевий делікатес francesinha і справжній портвейн.

                              

 

ІСПАНІЯ

В Іспанії ми мали конкретну мету – концерт RHCP. Старший син – фанат. Тож вся сім’я вирушила на фестиваль FIB у місті Бенікасім. Ми зі старшим стояли прямо під сценою. До нас приставили охоронця. Він весь концерт слідкував, аби ніхто не притиснув дитину. В Іспанії також побували у Країні басків та Каталонії – двох регіонах, які прагнуть незалежності. Їздили по безкоштовних дорогах.

ІТАЛІЯ

За п’ять років подорожей ми найбільше бували в Італії. За цей час вся сім’я почала говорити італійською, навіть не вивчаючи її. Проїхали від Ріміні до Флоренції, а звідти – на південь: Рим, Неаполь, Соренто. Однак місць, де не ступала наша нога, ще дуже багато. Цьогоріч ми зупинилися у Вероні – «маленькому Римі». Це місто оповито романтикою завдяки Шекспіру та його «Ромео та Джульєтті».

 

СЛОВЕНІЯ

Наш вибір впав на невелике місто в горах – Ідрію. Шлях сюди був найважчим і найцікавішим. На автобані сталася аварія, тож ми поїхали в об’їзд гірськими дорогами. Надворі ніч, вузькі дороги, темінь і… олені. Та вражає тут все – і старовинні церкви, і неймовірна природа. Для автоподорожі Словенією обов’язково треба мати віньєтку.

Читай також про 7 місць у Словенії, які варто побачити

 

 

Tetiana Khytryk

Tetiana Khytryk

Я в шоці... ви молодці!

1/1

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад