уточнити пошук

short-tv:

Що нового почитати? Оксана ЩИРБА «Стежка в долонях»

Письменниками не народжуються, ними стають. Адже мистецтво слова — це постійна праця. Тому коли, відточуючи власну майстерність, ти з дитинства пишеш у шухляду, готуйся, що одного разу прокинешся відомим. Разом з САММІТ-КНИГА розповідаємо про саме такий випадок у новій українській літературі. Оксана ЩИРБА та її «Стежка в долонях» до твоєї уваги.

Що під обкладинкою?

Книга має три розділи: романтичний, містичний та історичний. Це дуже різні історії, але вони об’єднані єдиною темою-стежкою — пошуком щастя. Ми всі прагнемо до матеріальних благ, але у цих перегонах за успіхом забуваємо про найцінніше — про себе і душу. Як не втратити щастя? Як повернутися до самого себе? Відповіді на сторінках книги.

Стати письменником — це не фантастика. Це праця...

«Я пишу дуже давно, років з 6. Але завжди це писалося для себе, у шухляду», — каже авторка Оксана ЩИРБА. За словами видавця Івана СТЕПУРІНА, саме постійний досвід «написання» будує власний стиль і робить людину письменником.

Ілюстрації — невід’ємна частина прози

Ілюстрації до книги робила українська художниця Олена ХОМА.

«Я її так збив з віршів, що вона писала лише новели. І так мені прикро стало на душі, що, думаю, нащо я її від цього віднадив. Але, знаєте, нічого ж не втратилось... І поезія є, і конфлікти є, і, головне, що ти переживаєш».

«Читачу завжди цікаво, що буде далі. Це секрет гарної прози. Цьому важко навчитися. І сьогодні у цій книжці є саме це — головний літературний скарб».

 

Якщо ти теж пишеш для себе, час замислитися над виданням

Навіщо? Бо ніколи не варто втрачати можливостей змінити життя на краще, впевнена письменниця. Купити книгу тут.
Читай також Short-7 книг, які радять читати політики.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад