уточнити пошук

short-tv:

Нові можливості криптовалюти. #ConnectUkraine – перші досягення

Як перевірити акцизну марку? Контрабандна вона чи ні? Купівля шоколадки за криптовалюту? Донедавна – нереальна справа, натомість вже є рішення про швидкий та безпечний переказ криптовалюти між людьми. Зараз це вже реальність, яку створили українці під час фестивалю Connect Ukraine, який пройшов в Києві 20-28 липня. Найрейтинговіші продукти фестивалю в матеріалі short-tv.

ТОП 1. ВЕРИФІКАЦІЯ АКЦИЗНИХ МАРОК

Не існує простого способу для покупця перевірити те, що він придбав. На це потрібен час і офіційні запити. Через брак часу люди часто нехтують цим. Юрій МІЛЮТІН – партнер маркетингової компанії «8760» – каже, що технологія блокчейну дозволяє зберігати та виймати інформацію з реєстру. Покупець може цю інформацію отримати миттєво, через додаток. 

ТОП 2. ЯК ЗАХИСТИТИ КРИПОТВАЛЮТУ?

Блокчейн – це технологія автоматизації контрактних рішень у корпоративній сфері. Як застрахувати криптовалюту? Варто знати, що нещодавно регулятори США постановили, що криптовалюта є формою «цінних паперів», відповідно – постала потреба захисту від зловмисників. Відтепер це просто «Smart insurance», який створили на Connect Ukraine.  

ТОП 3. РОЗРАХУНОК КРИПТОВАЛЮТОЮ В СУПЕРМАРКЕТІ

Захотілось шоколадку, а готівки або картки немає? Натомість є криптовалюта Bitcoin для прикладу. Що робити? Світ поки не готовий до розрахунків криптовалютою у звичайних магазинах, оскільки для отримання кешу криптовалюту потрібно провести через біржу. На фестивалі Connect Ukraine українські спеціалісти придумали «елегантне рішення».

Організатори фестивалю переконують, що першочерговим завданням є створення платформи, де б зустрічалися інвестори та творчі люди, які хочуть реалізувати свої ідеї для бізнесу. Перші топ-3 винаходи, описані вище, підтверджують статус України, як держави з потужним пластом креативних молодих людей. 

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад