уточнити пошук

short-tv:

Навіщо норвежець створив новий бізнес-інкубатор у Києві?

28-30 липня в Києві, на Арт-заводі Платформа зберуться понад 2000 соціальних підприємців, винахідників, бізнесменів, теоретиків, технологів та представників корпоративного сектору з України та всього світу, де розроблятимуть прототипи та спільно створюватимуть проекти, які визначатимуть майбутнє України.

Фестиваль Connect Ukraine - це місце зустрічі творців та інвесторів, ідей та можливостей, своєрідний бізнес-інкубатор та ринок ідей, що демонструє найкраще з того, що може запропонувати українська креативна індустрія. Місія проекту - стимулювати інновації та творчість в Україні, посилити креативний сектор національної економіки.

Норвежець Йорген Бо вирішив започаткувати проект Connect Ukraine з наступних причин: «Це любовна історія до України, а не до дівчини. Я їхав до України «бла бла каром» до Львова. Коли я приїхав до міста, я був вражений красою, потім був Київ і ось ця масштабність мене ще більше захопила. Мушу признатись, що я раніше мав інше враження про Україну, це була картинка яку сформували медіа».

Йорган розповідає про перші труднощі з якими стикнувся під час організації фестивалю.

Чого українцям бракує для досягнення успіху?

Яка унікальність фестивалю? Чим він відрізняється від інших з цієї сфери?

Скільки це коштує? Хто дає гроші?

І все таки, що в кінцевому результаті отримаємо?

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад