уточнити пошук

short-tv:

книжковий арсенал / що читати / письменники / том 1

short-tv пробіглося по величезній території країни книжок, знайшло авторів найцікавіших з них 

Казки Сашка Лірника, багато хто звик слухати в авторському виконанні. А от збірки його казок у книжковому форматі з’явилися порівняно недавно. До книги «Казки Лірника Сашка» увійшли і нові казки, яких ще не було в аудіоформаті. У теперішніх маленьких читачів-українців має бути книжка казок, яку не соромно прочитати й іншим показати.

Маніфест тих, хто не соромиться сказати: не я для країни, а країна для мене.

Часова амплітуда роману Остапа Дроздова «№ 2» – від початку ХХ століття до дня завтрашнього. Географічна амплітуда – від рідного Львова й голодоморного Приазов’я до діаспорного Неаполя і далекої Австралії. Та попри хронологічний і локаційний розмах – стежки усіх головних героїв приводять до Країни. 

Новий роман братів ВІСТ «МІСЦЕ, ЯКОГО НЕМАЄ» – це літературний квест. Читачам належить вирішити чимало головоломок – детективних, історичних, любовних, разом з героями пережити безліч небезпечних пригод. І стартом усіх пригод, звичайно ж, стане Париж!

Купити роман поки можна тільки на стенді «Самміт-книги» на Книжковому арсеналі або скоро в інтернет-магазині видавництва.

«25 років: Заповіти незалежності України». Книга присвячена пошукам відповідей на ключові питання новітньої історії України. Автори аналізують складові успіху українців в їх боротьбі за незалежність. Саме незалежність України, що була здобута українцями в 1991 році, на думку всіх авторів стала причиною розпаду СРСР.

Книга англійської письменниці Жаклін СІЛЬВЕСТР «Вундеркідз» – це драйвовий та водночас романтичний трилер для підлітків, перша частина трилогії.

Критики вже порівнюють цю книгу з такими бестселерами, як «Дім дивних дітей» Ренсом РІГГЗ, «Легенда» Мері ЛУ та «Дивергент» Вероніки РОТТ.

«Кіно народжене Україною. Ілюстрована історія» – не тільки про кіностудію імені ДОВЖЕНКА, вона про все українське кіно. Ювілей кіностудії став приводом оприлюднити матеріали, появи яких давно чекала Україна. Ці матеріали охоплюють період від становлення українського кіно на рубежі XIX-XX ст. до сучасності, коли відбувається справжнє відродження і оновлення кінематографу України.

Життя і безпека близьких, а надто дітей – головна цінність для будь-кого. Ця ідея лягла в основу книжки «1000 і один поворот», виданої в рамках проекту Traffic Challenge заради підвищення безпеки дітей і молоді на дорозі. Книгу, видану унікальним для країни накладом, безкоштовно роздають представники поліції.

Автор – Ольга ДРОБИШЕВА, ідеолог та координатор проекту Traffic Challenge.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад