уточнити пошук

short-day:

17 червня: український конкурс стартапів та як стати Чемпіоном світу

Субота потішила приємними новинами та неймовірними відкриттями: Київ отримав трамваї майбутнього, в Україні проведуть конкурс стартапів та чи легко стати Чемпіоном світу

КЕТІ ПЕРРІ ВСТАНОВИЛА СВІТОВИЙ РЕКОРД

Співачка Кеті ПЕРРІ стала першою людиною в світі, на яку у Twitter підписались 100 млн користувачів. На сторінці артистки з'явився пост від адміністрації Twitter з текстом: «Сьогодні ми свідки історії». На другому місці за кількістю підписників Джастін БІБЕР. Його Twitter читають 98 млн осіб. На третьому — екс-президент США Барак ОБАМА - 91 млн фоловерів.

ДЕ КУПАТИСЯ І ЗАСМАГАТИ В КИЄВІ

Три столичних пляжі вперше отримали міжнародну відзнаку «Блакитний прапор». Про це заявив мер Віталій КЛИЧКО. Зокрема, відзнаку отримали пляж «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця». Рішення ухвалює незалежне міжнародне журі щодо відповідності пляжів 33 критеріям, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води, екологічного менеджменту, безпеки тощо. 

ПРИЙМАЙ РІШЕННЯ УВІ СНІ

Як тобі можливість під час сну зрозуміти, що ти уві сні і приймати усвідомлені рішення? Це стане реальним. Український стартап LucidCatcher на платформі Kickstarter зібрав $75 897 з необхідних $75 тис. Це пристрій у вигляді пов'язки на голову, яка надягається перед сном. Команда планує цього року почати виробництво, а наступного - постачати для широкого кола користувачів.

КИЇВ ОТРИМАВ ТРАМВАЇ МАЙБУТНЬОГО

На Подолі почали курсувати швидкісні трамваї, які декоровані українською вишивкою. Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля САГАЙДАК на своїй сторінці в Facebook. САГАЙДАК зазначив, що, швидше за все, трамваї тестують. Але, в будь-якому випадку, вони «виглядають гідно».

ЯК СТАТИ ЧЕМПІОНОМ ЗЕМЛІ

В Індії чоловік організував прибирання одного з найбільш забруднених пляжів в світі - Версова. В акції, яка зайняла 86 тижнів, взяли участь більше тисячі добровольців. За весь час роботи волонтери прибрали 5,4 млн кг відходів. Експерти програми ООН назвали його роботу «найбільшим очищенням пляжу в історії». За свій вчинок чоловік отримав титул Чемпіона Землі.

ЯК ЗАРОБИТИ 1,5 МЛН

Кабінет міністрів за підтримки USAID та UKAID ініціював конкурс стартапів Open Data Challenge. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook Прем’єр-міністр Володимир ГРОЙСМАН. Призовий фонд першого циклу становить 1,5 млн грн. Встигни подати заявку до 25 червня.

ЧАС ПРОЩАТИСЯ

Київський офіс ВКонтакте закрили через санкції. Про це «Укрінформу» розповів прес-секретар філії Влад ЛЕГОТКІН. Робота офісу дозволяла оперативно збирати зворотний зв'язок про сервіси і підтримувати діалог з людьми, відповідати потребам рекламодавців. ЛЕГОТКІН додав, що ВКонтакте продовжить працювати на території України.

Читай далі: Місяць без ВКонтакте. Як живеться?

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад