уточнити пошук

політика:

Саакашвілі житиме в наметі?! LIVE трансляція з кордону

От і настав момент справжнього реаліті шоу в прямому ефірі. Редакція short.media отримала ексклюзивну інформацію з дипломатичних джерел про те, що 10 вересня опальний політик, ймовірно, планує поставити намет у нейтральній зоні на кордоні між Польщею та Україною в перепускному пункті Краковець. 

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ SKRYPIN UMN З КОРДОНУ УКРАЇНИ ТА ПОЛЬЩІ КУДИ МАЄ ПРИБУТИ СААКАШВІЛІ

На сторінці Михаїла СААКАШВІЛІ в FB є звернення, в якому він обіцяє повернутися попри те, що кілька країн ЄС запропонували йому громадянство. «У мене є пропозиції від кількох європейських країн». За словами Саакашвілі, Литва готова надати йому громадянство.«У Голландії мені можуть автоматично дати, якщо я попрошу, але таких планів у мене немає», – підкреслив політик. 

10 вересня Міхеіл СААКАШВІЛІ збирається прибути з Польщі в Україну через пункт пропуску «Краковець», принаймні це він обіцяв минулого місяця. Утім, у Держприкордонслужбі не збираються його пускати до країни, оскільки український паспорт політика вже недійсний.

СААКАШВІЛІ обвинувачують за статтями КК Грузії: Ст. 182 – привласнення, розтрата, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах; ст.333 і ст.117 – зловживання службовим становищем посадовою особою, вчинене шляхом насильства або із застосуванням зброї; ч.2 ст.332 – зловживання становищем посадовою особою.

 

З приводу заяви СААКАШВІЛІ про повернення громадянства через суд, тут є шанси. Закон України «Про громадянство України» передбачає, що «у громадянство України не приймається особа, яка, окрім іншого, «вчинила на території іншої держави дію, яка визнана законодавством тяжким або особливо тяжким злочином».

Читайте також: СААКАШВІЛЛІ позбавили громадянства. Що далі?

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад