уточнити пошук

політика:

«Рука КАДИРОВА»? Хто підірвав Тимура МАХАУРІ? ВІДЕО

Близько 18.00 8 вересня в центрі Києва злетіла у повітря іномарка, в якій знаходився громадянин Грузії Тимур МАХАУРІ. З ним була жінка та дитина. Він загинув, а пасажири доставлені в лікарню. За останній рік столиця України стала прихистком для втікачів з Росії, водночас Київ перетворився на полігон, де їх відстрілюють. Про причини чергового вбивства дізнався short.media. 

Автівку підірвали близько 18.09 біля ТРЦ «Арена-Сіті» в момент піку коли люди повертались з роботи. «Я була поряд і бачила автомобіль з грузинськими номерами, він був перед мною. Потім я повернула на парковку і за мить автомобіль підірвали», – говорить Анастасія, яка на власні очі бачила вибух.

Хто такий МАХАУРІ?

В січні 2017 його затримали в Києві за носіння зброї, однак згодом відпустили. ЗМІ пишуть, що він був особистим ворогом Рамзана КАДИРОВА і нібито за ним полювали спецлужби Росії. МАХАУРІ у 2008 брав участь в російсько-грузинській війні на стороні останніх. В другій чеченській війні в Дагестані воював проти регулярних військ РФ. Йому приписують вбивство Шаміля БАСАЄВА.

 

МАХАУРІ називають також розвідником Чеченського батальйону ім.шейха МАНСУРА, який брав участь в АТО. Це частково підтвердив Артем ШЕВЧЕНКО – директор департаменту комунікацій МВС України. «Посвідчення з такою назвою правоохороці вилучили в нього цієї зими». Колеги Тімура говорять про нього як про людину «хорошу, відповідальну та вірного друга», – говорить товариш по службі Леонід, передає КП. 

 

Хто ще був в машині?

Після вибуху поширили інформацію що з Тімуром була дружина з дитиною, це підтвердив ШЕВЧЕНКО, однак ТСН передає, що розвідника супроводжувала відома модель на ім’я Наталія з дочкою. Під час вибуху вона отримала численні опіки та їй відірвало ногу. Медики інформують, що в дитини тяжких травм немає.

 

Як інформує Артем ШЕВЧЕНКО з МВС, «в автомобіль був закладений вибуховий пристрій». Відкрито кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство». Взимку 2017 командир Чеченського батальйону імені шейха МАНСУРА Муслім ЧЕБЕРЛОЄВСЬКИЙ говорив, що Тимур їздив по Києву зі зброєю. Оскільки на нього і на інших бійців батальйону йде полювання, – пише «КП» в Україні

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад