уточнити пошук

політика:

Депутати-прогульники. short-7 нездар Ради

«Мертві душі» – це депутати-прогульники останніх 6 сесій парламенту, йдеться у звіті Комітету виборців. short.media склало топ-7 прогульників, присутність яких на робочому місці, згідно з письмовою реєстрацією, можна порахувати на пальцях однієї руки. Українцям утримання парламенту на 2017 коштує 1 млрд.грн. Чому і хто з нардепів нехтує роботою та довірою, якою наділило суспільство?  

Євген БАКУЛІН, згідно з даними КВУ та даними письмової реєстрації, не відвідав жодного засідання із 65, які відбулися. 3 липня стало відомо, що Генпрокурор ЛУЦЕНКО готує на осінь подання на зняття недоторканності з БАКУЛІНА в справі про закупівлю бурових установок за завищеними цінами. 

Дмитро ДОБКІН, брат одіозного Михайла ДОБКІНА, теж не був на засіданнях, згідно з письмовою реєестрацією, однак його бачили в залі засідань, де він голосував не лише за себе, а й за інших колег. Депутат на робочому місці замовляв мандрівки за 135 000 євро, загадково поводився, однак ігнорував вимогу реєстрації в журналі, який знаходиться в кулуарах Ради. Мабуть, боявся зустрітись з журналістами. 

Сергій КЛЮЄВ жодного разу не був на засіданні парламенту. 3 червня 2015 Рада більшістю голосів зняла недоторканність з депутата і Генпрокуратура одразу заявила про готовність оголосити йому підозру в шахрайстві. Цього ж дня КЛЮЄВ намагався втекти до Австрії, однак прикордонники його затримали. Наступного дня депутата викликали на допит до Гепрокуратури, однак той не з’явився.

Олександр ОНИЩЕНКО теж не реєструвався в журналі Парламенту, однак на засідання ходив до 5 липня 2016. У цей день депутати проголосували за зняття з нього недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності. Після цього ОНИЩЕНКО перебуває за кордоном, найбільш ймовірно – в Лондоні. Він разом з КЛЮЄВИМ не подав до НАЗК електронних декларацій за 2016, які є обов’язковими.

Дмитро ЯРОШ, колишній лідер «Правого сектору», сьогодні командувач «Української добровольчої армії», відвідав всього 2 засідання. Депутат відомий тим, що часто бував на фронті разом з добровольцями. Волонтер Роман ДОНІК у себе на Facebook пише, що в 2015 ЯРОШ потрапив під обстріл градами і, як наслідок, отримав осколкове поранення. 

Семен СЕМЕНЧЕНКО – депутат від «Об’єднання САМОПОМІЧ» – відвідав 3 засідання, а за даними електронної реєстрації, був присутній на 22 засіданнях парламенту. СЕМЕНЧЕНКА називають одним із організаторів зимової блокади вагонів з вугіллям, які йшли з ОРДЛО до України. 14 липня 2017 Глава уряду Володимир ГРОЙСМАН звинуватив організаторів блокади в діях на користь Росії. 

Позафракційний депутат Андрій БІЛЕЦЬКИЙ відвідав лише 9 засідань згідно з журналом письмової реєстрації. Однак він був присутній на останніх голосуваннях, де розглядалося питання про зняття недоторканності з депутата Максима ПОЛЯКОВА. БІЛЕЦЬКИЙ утримався від голосування, пояснивши, що «сам сидів в СІЗО і відправляти людину туди без доведення вини не буду», - заявив журналістам Громадського

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад