уточнити пошук

політика:

Чи об’єднаються «Народний фронт» та БПП?

Парламентські вибори заплановані аж на 2019, а в Раді уже говорять про об'єднання БПП і «Народного фронту». Першим офіційно підтвердив, що партії ведуть переговори спікер Ради Андрій ПАРУБІЙ. А нардеп Ігор КОНОНЕНКО зізнався журналістам, що вони узгоджують кандидатів на мажоритарні округи. Імовірність оформлення такого союзу і його майбутнє short media дізнались у народних обранців.

Андрій ТЕТЕРУК, «Народний фронт»

«Жодних офіційних заяв від керівництва однієї або іншої політичної сили немає. Коментувати чутки — це дуже не вдячна справа. Розмови можуть вестись про що завгодно. На це і є політика. Але про конкретні кроки не йдеться. Я можу казати про «НФ». Ми можемо давати 100% своїх голосів, депутатів, які присутні в залі. І нам не треба додаткову силу». 

Максим БУРБАК, «Народний фронт»

«Це було заявлено лідером «Народного фронту» Арсенієм ЯЦЕНЮКОМ, що він за те, щоб створити широку платформу, в яку можуть входити ті проукраїнські, прозахідні здорові сили, які вже брали на себе відповідальність і готові розбудовувати Україну, а не займатися балаканиною».

Мустафа НАЙЄМ, позафракційний

«У них немає виходу, вони роблять це для того, щоб утриматись. Я не думаю, що це додасть якусь енергію, але це може допомогти вгамувати політичні амбіції, бо дуже багато кандидатів в президенти у цих партій. На цю посаду можуть претендувати ГРОЙСМАН, ЛУЦЕНКО, ЯЦЕНЮК, ПОРОШЕНКО, ТУРЧИНОВ, і всі вони, так чи інакше хочуть щось отримати за підтримку ПОРОШЕНКА». 

Юрій ПАВЛЕНКО, «Опозиційний блок»

«Говорити про це рано, бо виборів немає. Але керівництво БПП і «Народного фронту» розуміє, що їхні рейтинги падають. Тому їм потрібно шукати якусь політичну форму, щоб зберегти свої крісла, корупційні схеми і награбоване. Але, знаючи наскільки агресивні люди з обох сторін, я маю сумніви, що вони зможуть домовитися і хоча би поділити місця в списку».

Сергій ЛЕЩЕНКО, позафракційний

«Я вважаю, що треба ту братську могилу об’єднати, щоб вони одне одного перегризли і пішли на одне політичне кладовище. Тому це з одного боку дискредитована влада, з іншого боку ще більше дискредитована влада. Коли вони об’єднаються — рейтинг буде ще нижчим — туди їм і дорога. Ще б їм з собою захопити «Опозиційний блок».

Сергій КАПЛІН, «Партія простих людей»

«Це схоже на народне прислів’я «схрещування жаби з гадюкою». Жаби «Народного фронту» з гадюками БПП. Я не вірю в ніякі їхні об’єднання. Вони будуть тільки виглядати як поглинання БПП «Народного фронту». Кожен, хто був в НФ, він був з ЯЦЕНЮКОМ і себе дискредитував повністю і це сьогодні дуже токсичні індивідуми, які тільки будуть все знищувати і розбивати.

Олег БЕРЕЗЮК, «Самопоміч»

«Вони і так об'єднані в залі. Ще з «Опозиційним блоком» їм треба запропонувати об'єднатися, бо вони голосують в залі одинаково. «ОПОБЛОК», «Народний Фронт» і БПП. Якщо вони об'єднаються, це вплине тільки на збереження олігархічного режиму, бо вони хочуть впливати на грошові потоки».

Читай також: БПП + НарФронт. Шлюб за розрахунком?

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад