уточнити пошук

життя:

Добре носиться сумка-бананка: crash-short-test с #madeinukraine

Довше живемо – більше переконуємося, – не так-то багато речей потрібно. Ні, на безлюдний острів треба взяти побільше, а так, у побутових подорожах, краще якомога легше. Редакція short вирішила перевірити (чесно – більше себе, ніж сумку на пояс) – а що дійсно важливого та цінного можна носити з собою не у валізі/кейсі/рюкзаку, а в поясний сумці братнього short-формату від FABRYKA PODARUNKIV?

Уляна ЛИСАК

Перший погляд на «бананку» викликав скептичну посмішку: «Що це ви меня тут підсунули? Та що туди взагалі вмістити можна?». Виявилося, що чимало: від телефона і косметики до крему для рук, зубної нитки, масла для сухих кінчиків до маленької баночки меду... До речі, про смаколики... Редакція Short спробувала український мед і отримала купу вражень. Як і від «бананки»:)

Євгенія МОТРИЧ

Для мене до усіх сумок в тому числі і таких маленьких є серйозна вимога – велика місткість. Оскільки я завжди маю з собою багато важливих речей. Тому намагалась як то кажуть запхати туди – найбільш необхідне;). Всього 12 пунктів. Вмістилось не все. Але головне на місці: рукавички, пристрій для СЛР, серветки, помада, паспорт, телефон, крем, заколка, дезинфектор для рук, візитівки... 

Вікторія ШЕВЧУК

Бананова бананка виявилася чудовою річчю. Утім, я все одно не уявляю, куди б я могла з нею піти. Але в цю невеличку сумочку помістилася косметика, ручка, ключ від авто, сонцезахисні окуляри та навушники. Місця для гаманця вже немає, а для мобілки - знайшлося. Тож у випадку чого можна комусь подзвонити, головне, щоб гроші на телефоні були. І гайда хоча б до Парижа!

 

 

Андрій МОРОЗОВСЬКИЙ

У сумки напрочуд зручна форма, яка дозволяє помістити в неї доволі багато "габаритних" речей, таких як паспорт і гаманець. Мені найважливіше, щоб були поруч ключі від авто, паспорт із правами та банківською карткою, а також пара жетонів для подорожі містом під час транспортних колапсів. :)

Сергій ЗАЯЦЬ

«Бананка» з бананами – річ незамінна для будь-якого журналіста. У неї вміщається все основне: диктофон, батарейки, петлички, документи, сова, шишка і, звичайно, пластиковий стаканчик. Ніколи не знаєш, коли він може стати в нагоді.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад