уточнити пошук

життя:

Що почитати восени? Версія видавництва Кальварія

Відпустки, пляжі, відпочинок на природі залишаються позаду. Осінь тягне нас на роботу і дарує довгі вечори вдома. Видавництво Кальварія рекомендує нові книги, які складуть тобі компанію за чашкою чаю або по дорозі в офіс.    

«Посмертні записки Браса Кубаса» Машаду де АССІС

Машаду де АССІС — один з найвизначніших класиків бразильської літератури. Він провів своє дитинство у злиднях і не отримав вищої освіти, але вже у 21 рік він домігся визнання літератора. Це найвідоміший роман автора, де розповідається історія життя самотнього багатія, котрий після смерті вирішив написати свою автобіографію.

«Евотон» Андрій КРИЖЕВСЬКИЙ

Фантастична серія романів «Евотон» розповідає про боротьбу трьох космічних цивілізацій: землян, абсідеумів та патрійців. Між ними точиться безкомпромісна та жорстока війна за енергоресурс, який генерує людина — евотон. 

 

«Тибет» Марк ГЕНДРІКС

Чорно-білі ілюстрації ГЕНДРІКСА приголомшливі у своїй простоті й гострій критичності. Він представляє нам Тибет з абсолютно іншого, несподіваного, боку. Графічний роман ГЕНДРІКСА являє собою іронічне бачення незалежного Тибету, який роздирають релігійні чвари. ГЕНДРІКС висміює пристрасть Заходу до езотеричної сторони буддизму й жадобу до влади серед буддійської еліти. 

«Україна 2030»

У цій книжці вперше пропонуються конкретні терміни запуску та механізми економічного зростання України до 2030 року. Завдяки новому для України сценарному підходу прогнозування, пропонується модель інноваційного розвитку, яка має стати основним інструментом для подальших розрахунків та вузькоспеціалізованих програм розвитку країни.

«Зміїна сорочка» Грігол РОБАКІДЗЕ

«Зміїна сорочка» — роман-візитівка автора про небайдужість до Батьківщини, про повернення до коріння, яке завше озивається в людині. Син шукає свого батька, якого втратив в дитинстві. Роман, виданий у 1928 з передмовою Стефана ЦВЕЙГА, був віднесений до кращих зразків світової літератури. 

«Мірки і лекала» Оксана СМЕРЕК 

Ця книжка про реальність, про внутрішній конфлікт у зоні зовнішнього комфорту, фізіологічної ситості та емоційного голоду. Це спроба наблизити закордоння в його щоденному вимірі без охів, замилування архітектурою, структурою, тощо. Чужоземство та досвід «вростання» там у звичному, периферійному, навіть іноді маргінальному вигляді.

«Вакансія для диктатора» Сергій БАТУРИН

Під час робочого візиту здійснено замах на президента однієї неназваної країни, яка претендує на світову потугу. Дорогою до лікарні у кареті швидкої допомоги поранений Президент помер... Почалася велика гра за переділ влади. Попри смертельну небезпеку, герой книги намагається дістатися столиці та зірвати плани тих, хто затіяв цю гру.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад