уточнити пошук

життя:

Про мир та любов: безсмертні цитати Джона Леннона

Людина-епоха, що назавжди змінила уявлення про музику. Один з засновників та учасників легендарної «The Beatles». Сьогодні Джону Леннону могло б виповнитися 77 років... Ідеї рівності, свободи і братерства зробили його кумиром хіппі і одним з найвпливовіших громадських діячів 1970-х. Музиканта було вбито у 1980 році, але його слова і заклики досі актуальні.

– Чесність не принесе вам багато друзів, але ті, що з'являться, будуть справжніми.

– Якщо ви робите щось прекрасне і вишукане, а цього ніхто не помічає – не розчаровуйтесь: схід сонця – це найпрекрасніше видовище у світі, але більшість людей в цей час ще спить.

– Мені все одно, що ви скажете, має бути мир, і крапка!

– Ти можеш одягати туфлі і костюм, гарно виглядати, сховати свою справжню сутність за посмішкою, ходити до церкви і відбувати месу, можеш засуджувати інших лише за колір шкіри, брехати поки не вмреш, але ти ніколи не зможеш приховати те, що ти – моральний каліка.

– Якщо хтось скаже, що любов і мир – це кліше, яке пішло в небуття разом з 60-ми, це буде його проблемою. Любов і мир вічні.

– Що б ми не говорили, це ніколи не відповідатиме тому, що ми хочемо сказати.

– Коли мені було 5 років, мама весь час повторювала мені, що найважливіше в житті – бути щасливим. Коли я пішов до школи, мене запитали, ким я хочу стати коли виросту. Я написав: «Щасливим». Мені відповіли, що я не зрозумів завдання. А я відповів: «Ви не зрозуміли життя».

– Життя – це те, що відбувається з тобою, поки ти будуєш інші плани!

– Сон скінчився. Час братись за справу.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад