уточнити пошук

життя:

КЛИЧКО пішов з боксу. ВІДЕО

Володимир КЛИЧКО офіційно заявив, що йде з великого спорту. Олімпійський чемпіон, екс-чемпіон світу WBO, IBF, IBO, попрощався з боксом у віці 41 рік. Давайте згадаємо його злети та падіння. 

Володимир КЛИЧКО: «Я роблю це з деяким хвилюванням, але абсолютно готовий до нових випробувань. Я сподіваюся, що моя нова кар'єра, яку я спланував і вже займаюся кілька років, буде такою ж успішною».

СЛОВА КЛИЧКА ПІСЛЯ БОЮ

«Найкращий з нас переміг сьогодні. Це унікальна подія для світу боксу. 2 джентльмени боролися один з одним.Я сказав джентльмени, тому що бокс з'явився в Англії.Ентоні був кращим, ніж я. І це справді печально, що мені не вдалося перемогти.Я планував це зробити, але це не спрацювало.Любов і повага вам,усім 90 тис присутніх. Дякую за підтримку.Ви перемогли у цьому бою»

КЛИЧКО-ЧЕМБЕРС

20 березня 2010 Володимир зустрівся з американцем Еді ЧЕМБЕРСОМ. У 2 раунді КЛИЧКО провів потужний правий крос, який потряс ЧЕМБЕРСА. Він не зміг відновитися і нав'язати КЛИЧКУ свій сценарій поєдинку. КЛИЧКО регулярно завдавав важких ударів по голові ЧЕМБЕРСА і за 14 секунд до закінчення раунду відправив ЧЕМБЕРСА у важкий нокаут лівим хуком.

КЛИЧКО – СЕМЮЕЛЬ ПІТЕР

У вересні 2010 КЛИЧКО вийшов на ринг з обов'язковим претендентом за версією IBF, Семюелем ПІТЕРОМ. На 2 хвилині 10 раунду КЛИЧКО вдало провів аперкот, який потряс ПІТЕРА. Після цього КЛИЧКО вже не відпустив нігерійця, закінчивши бій серією ударів, після яких ПІТЕР опинився на підлозі. Рефері зупинив бій. ПІТЕР не вставав з настилу близько 2 хвилин. КЛИЧКО отримав перемогу.

КЛИЧКО – МОРМЕК

3 березня 2012 КЛИЧКО зустрівся з колишнім чемпіоном світу в першій важкій вазі, французом Жан-Марком МОРМЕКОМ. У 4 раунді Володимир пробив вдалу «двійку», пробив потужний лівий бічний і правий прямій навздогін вже Жан-Марку, що падав. Мормек встав на 10 секунді відліку, але не міг упевнено стояти на ногах. Рефері зупинив поєдинок. КЛИЧКО впевнено переміг.

КЛИЧКО – ТОМПСОН

У липні 2012 відбувся 2-й бій Володимира КЛИЧКА з обов'язковим претендентом за версією IBF, Тоні ТОМПСОНОМ. У кінці 5 раунду КЛИЧКО сильно потряс Тоні і відправив його на настил.ТОМПСОН сів після падіння, але встиг піднятися. У 6 раунді КЛИЧКО відправив ТОМПСОНА в нокаут.ТОМПСОН встав на рахунок 10, але невпевнено стояв на ногах, і рефері припинив бій, зафіксувавши перемогу КЛИЧКА.

КЛИЧКО-ПУЛЄВ

Поєдинок з болгарським суперважкоатлетом Кубратом ПУЛЄВИМ відбувся 15 листопада 2014. Обидва боксери використовували джеб. У 3 раунді КЛИКЧО потряс претендента правим ударом і відправив його на канвас хуком зліва. У 4 раунді болгарин перехопив ініціативу. У 5 раунді КЛИЧКО нокаутував ПУЛЄВА лівим бічним. ПУЛЄВ зазнав першої поразки на професійному рингу.

Серж Мираж

Серж Мираж

ВОВА ВРЕМЯ ТВОЁ ПРОШЛО. НУЖНО ВОВРЕМЯ ОСТАНОВИТЬСЯ.41 ЭТО МНОГО

1/1

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад