уточнити пошук

життя:

Місце під сонцем: шукаємо роботу на літо

hh.ua стверджує: хоч сезон стартував, все одно залишається попит на поварів, офіціантів, барменів, продавців, бо працюють літні площадки у кафе, точки продажу вуличної їжі, напоїв, морозива тощо. Є потреба в аніматорах, медиках, інструкторах, працівниках для збирання врожаю, садівниках, менеджерах з продажу рослин, закупівлі та продажу зернових, агрономах та інших фахівцях.

Так, на сезонні роботи запрошують поварів, наприклад, в Одеську область. Зарплати від 6000 грн. Окрім фахової освіти, дотримання санітарних норм, знання процесів приготування їжі і досвіду, роботодавці очікують від претендента вміння самостійно організувати свій робочий процес, протистояти стресам, працювати в команді. До фінансової винагороди додається харчування і забезпечення місцем проживання.

Якщо ж ви за фахом агроном, то й для вас знайдеться робота. Зарплатна вилка цієї професії доволі велика, починаючи від 5000 до 25000 грн і більше. Сума залежить від підприємства, яке запрошує на роботу, а також об’єму виконуваних вами обов’язків, досвіду, освіти і т.д. Потребують агрономів на Київщині, Івано-Франківщині, Полтавщині та в інших областях України.

Вам можуть запропонувати закладати сади або ж займатися вирощуванням зернових чи овочевих культур. Робота агронома доволі часто передбачає відрядження. Також агроному ніяк без уміння користуватися комп’ютером. Окрім конкурентних заробітних плат та соцпакету роботодавці пропонують бонуси за результатом роботи, відшкодування витрат, а дехто – ще й спортзал на території підприємства.

Садівникам та озеленювачам будуть раді не тільки в Україні, до прикладу, у Києві чи у Черкасах, а й навіть за кордоном, якщо є навички фігурного обрізання кущів та дерев.

У туристично-оздоровчі комплекси у тому числі запрошують масажистів, як на тимчасовий період, так і на постійно. Заробітна плата стартує від 4 500 грн в залежності від рівня закладу, досвіду та функціоналу, який треба виконувати. Такі вакансії є навіть в Туреччині.

За даними дослідження hh.ua, українці практикують сезоні роботи, але ставлення до них мають неоднозначне. Одні вважають, що сезонний вид зайнятості – це гарна можливість отримати досвід, заробити більше коштів. Інші переконані, що такий тип діяльності пов'язаний з ненормованим робочим графіком та великою ймовірністю потрапити на непорядного працедавця.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад