уточнити пошук

життя:

Кіно понад усе: план на вихідні

Ще не театр, але вже не пиво перед телевізором: кіно – це крок у справжнє культурне дозвілля! short вибрав 3 гідних кіноподії на п'ятницю, суботу та неділю. Побачимося там!

English Movie Night: Beyond Borders

Тобто – за бар'єрами, межами та іншою непотрібною нісенітницею. Трохи нецензурної лексики та сцен насильства (теж мені здивували). Пригодницька драма з Анджеліною ДЖОЛІ. 2 години подружньої зради на задвірках цивілізації на тлі військових дій. Безкоштовно в America House, не забудь взяти з собою паспорт або водійські права.

11 серпня з 18:30.

Ніч кіно з Бредлі КУПЕРОМ

4 рази Бредлі не дали «Оскара». Не знаю, наскільки тебе це мотивує дивитися фільми з ним. Організатори вибрали 3 фільми та клятвено обіцяють, господи прости, що все це: «...переверне вашу свідомість і змусить поглянути на життя інакше».

«Області темряви», «Шеф Адам ДЖОНС» і «Слова» з 23:00 12 серпня до 8 ранку в Просторі Циферблат.

Ніч кіно в SUMMER

Якщо йдеш вночі по Володимирській гірці та чуєш приємну музику і голоси – це він, кінотеатр під відкритим небом, прихиливсь до стінці Українського дому. Пуфи, кава, кальян, кіно. Яке – не так вже й важливо. Наприклад, у неділю фільм на любителя «Про що говорять чоловіки» о 21:10 і особисто мені невидома музична драма «Крок вперед» о 23:00. Та заради атмосфери варто.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад