уточнити пошук

життя:

Календар війни з Київенерго: досвід з життя

Марина КУЛИКОВА кілька років тому придбала квартиру в новому будинку на Осокорках. З тих пір, як квитанції стали приходити не з ЖЕКу, а безпосередньо від Київенерго, Марина на сайті для клієнтів створила особистий кабінет і регулярно вносила дані. Нічого незвичайного? Далі буде цікавіше! Історія від першої особи.

ЛЮТИЙ
У кінці лютого я не змогла внести дані по опаленню, бо вони вже були внесені співробітниками Київенерго, причому в 2 рази перевищували реальні показники лічильника. Я передзвонила на гарячу лінію і співробітник погодився внести коригування.

БЕРЕЗЕНЬ

Але вже в березні я отримала квитанцію з боргом 3627 грн, хоча всі оплати згідно з показниками проводилися вчасно і жодних заборгованостей не було. У мене були проблеми з хребтом і я не змогла особисто прийти в центр обслуговування, спілкувалася зі співробітниками колл-центру, жодних результатів.

КВІТЕНЬ

У квітні крім квитанції з боргом мені прийшов лист про те, що у мене заборгованість і компанія подасть на мене в суд. Я взяла таксі та поїхала на вул. Бориспільську, 6 до начальника центру обслуговування Дніпровського р-ну Забродської Л.С., вона обіцяла вжити заходів і в наступному місяці зробити перерахунок.

ТРАВЕНЬ

Отримала ще один лист із загрозою подати в суд за борги і квитанцією за опалення на 3627 грн.
19 травня я звернулася в центр з обслуговування клієнтів на вул. Драгоманова, пояснила ситуацію та написала заяву з проханням зняти контрольні показники лічильників мені обіцяли надіслати майстра протягом 10 днів.

ЧЕРВЕНЬ

Майстер до кінця травня так і не з'явився, особистий кабінет заблокований, 31 травня написала повторну заяву. Менеджер контакт-центру порадив написати ще одну заяву і принести копію паспорта на тепловий лічильник. Сходила в ЖЕК, взяла паспорт і написала ще одну заяву 2 червня.
Ніхто не з'явився, у червні прийшла квитанція з боргом і лист про те, що подадуть в суд за несплату.

ЛИПЕНЬ

13.07 на Драгоманова мені сказали, що мої заяви ще не прийнято до розгляду. На Бориспільській, 6 повідомили, що начальник ЗАБРОДСЬКА цілий тиждень на тренінгу. У прийомі наступного тижня відмовили. Залишила скаргу.
У черзі порадили, як знайти майстрів, які складають акти.
14.07 особисто привела майстра, склали акт звірки, виявилося, що у мене переплата. Пообіцяли все виправити.

ЩЕ ЛИПЕНЬ

Отримала рахунки з боргом, у колл-центрі сказали: радять написати ще одну заяву.
З 24.07 почали приходити СМС з вимогою погасити борг. Пізно ввечері, рано вранці, іноді по кілька на день.
27.07 написала чергову заяву. Сказали, що змінені показники внесли, чекати перерахунку треба кілька місяців, – цим займається інший підрозділ. СМС продовжують приходити.

Читай також про тарифи на газ.

Сергiй Нобєлєв

Сергiй Нобєлєв

Мне кажется или в данной ситуации, суд был бы на руку ответчику и она могла бы ещё на моральную компенсацию подать?!

1/1

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад