уточнити пошук

життя:

«Гра Престолів»: що чекає героїв? Версії глядачів

Підступні інтриги, оголені тіла, армія мертвих, кров, ще більше крові, дракони… Хтось скаже – банально. Проте авторам «Гри Престолів» вдається тримати в напрузі численну армію фанатів вже 7 сезонів поспіль. Цікаво, що буде далі. Глядачі мають свої версії. Дехто навіть залучає штучний інтелект, щоб спрогнозувати, хто з героїв, найімовірніше, помре у 7 сезоні.

ОКРЕМИЙ ВСЕСВІТ

Що об’єднує «Гру Престолів» з такими культовими серіями, як «Зоряній війни» та «Гаррі Поттер»? Те, що авторам вдалося створити цілий всесвіт із своєю міфологією, правилами та непередбачуваними перипетіями. Ми хвилюємося за головних героїв, шкодуємо, коли їх вбивають, радіємо їх перемогам та цитуємо їх. Дехто за тонкими підказками авторів створює теорії щодо подальшого сюжету. 

ДЖЕЙМІ ВБ'Є СЕРСЕЮ

Джеймі ЛАНІСТЕР свого часу вбив жорстокого Божевільного Короля за його намагання підірвати Королівську Гавань. А Серсея проклала собі шлях до Залізного Трону безжальним знищенням Септи з людьми. Можливо, вона перетворюється на Божевільну Королеву? Крім того, варто пригадати, як віщунка пророкувала молодій Серсеї, що її задушить рідний брат. То ж це буде Джеймі чи Тіріон?

ДЖОН ЧИ ДЕЙНЕРІС НАСПРАВДІ АЗОР АХАЙ

«Червона леді» Мелісандра розповідала легенду про Азор АХАЯ, героя, який бився проти темряви із вогняним мечем. Згідно з пророцтвом, він має народитися знову, щоб пробудити драконів із каменю. Варто згадати, що в одній із серій був натяк на те, що батьком СНОУ насправді є не Нед СТАРК, а ТАРГАРІЕН. Тому героєм може бути як Дейнеріс, так і Джон.

АР’Я СТАРК УБ’Є БЕЙЛІША

Ар’я від самого початку 7 сезону виправдала сподівання глядачів та передбачення Мелісандри — вона буде мститися за вбитих СТАРКІВ. В одній з рекламних фотосесій до нового сезону героїня з’явилась не зі своїм улюбленим мечем, «Голкою», а з валерійським кинджалом БЕЙЛІША. Фанати припускають, що це натяк на те, що саме вона вб’є лорда Петіра.

БРАН ЗБУДУВАВ СТІНУ В МИНУЛОМУ

Одна з найяскравіших сцен попереднього сезону — коли Брандон СТАРК через бачення минулого керує Ходором, ламаючи його свідомість. Це може говорити про те, що Бран має надпотужні сили впливати на минуле також. З історії, яку розповідають герої, глядачам відомо, що стіну незрозуміло як звів Брандон-Будівельник. Можливо, ним є Бран СТАРК. 

ТІРІОН НАСПРАВДІ НЕ ЛАНІСТЕР

Згідно з книгами, на яких базується серіал, Божевільний Король Ейріс дуже цікавився дружиною Тайвіна ЛАНІСТЕРА. Популярна серед фанів теорія стверджує, що Тіріон, як і Джон СНОУ, і Дайнеріс, є ТАРГАРІЕНОМ. Саме тому він не побоявся зайти у підземелля до драконів, а вони розуміли його. Саме тому його ненавидів батько. Три ТАРГАРІЕНИ мають осідлати трьох драконів?

ТЕОРІЯ ВІД ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

Мілан ЯНОСОВ з Центральноєвропейського Університету побудував AI-алгоритм, який на основі 600 сцен серіалу зробив рейтинг ймовірної загибелі героїв у 7 сезоні. Із найбільш гучних імен названо «мати драконів» Дейнеріс ТАРГАРІЕН та командира «Бездоганних» Сірого Хробака. Залишилось 5 серій, щоб переконатись у правоті AI.

 

Читай також: Гучні помилки штучного інтелекту

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад