уточнити пошук

життя:

Хто ці українці, які замовили новий MERCEDES-MAYBACH COUPE за €3 млн?

Французький експерт Дені АСТАНЬО пояснює, що, окрім українців, одним з перших замовників Mercedes-Maybach 6 Cabriolet Vision Concept став князь Альбер II. З двохсот заявлених Daimler AG автомобілів вже придбані 136.

Mercedes-Maybach 6 Cabriolet Vision Concept був представлений в США. Маркетологи прогнозували, що з двохсот ексклюзивних автомобілів, які планує випустити концерн Daimler AG, більшість буде продано саме в США, проте найбільше машин було замовлено в князівстві Монако. 

 

 

Французьке видання L'express Style пише, що з Росії поки не куплено жодного автомобіля. Польський журналіст Гжегож ШМАЧАК, який першим представив список покупців Mercedes-Maybach 6 Cabriolet Vision Concept, пояснює відмову російської еліти від придбання концепту внутрішньою політикою президента Володимира ПУТІНА. Російські мільярдери часто купують машини інкогніто.

Журналісти злили в інтернет список щасливчиків-власників Mercedes-Maybach 6 Cabriolet Vision Concept. Стало відомо, що у списку двоє українських громадян. Зараз посилання на першоджерело видалено на вимогу Daimler AG. На сайті вони булы представлені, як:

  • мільярдер Valeriy Khoroshkovskiy, citizens: Ukraine, Destination: Monaco
  • Svetlana Bevza, citizens: Ukraine, Destination: Istanbul (Turkey).

ЗМІ пишуть, що Світлана БЕВЗА є дружиною міністра інфраструктури України Володимира ОМЕЛЯНА. Як передає ТСН, дружина 37-річного міністра – відомий український дизайнер і регулярно бере участь в «Українських тижнях моди». Кажуть, БЕВЗА має власний бутік в центрі Києва, ціни в якому вказані не в гривнях, а в євро.

Міністр ОМЕЛЯН у себе на сторінці Facebook назвав історію з покупкою автомобля «Маячнею» і додав: «Ані я, ані моя дружина не замовляли авто, про яке йдеться. Ні жодне інше. Стеля моїх мрій - вживана Тесла, яку теж собі дозволити поки не можу». 

Щодо Латинської Америки Гжегож ШМАЧАК вказує, що у цей регіон продано три автомобілі. Одну з машин придбав громадянин Венесуели – фінансист Хуан-Карлос ЕСКОТЕТ. Можна очікувати появу ще двох-трьох Mercedes-Maybach 6 Cabriolet Vision Concept і в цій частині світу з урахуванням кількості машин, які поставляються в Нью-Йорк.

Аналізуючи список покупців автомобіля Mercedes-Maybach 6 Cabriolet Vision Concept, експерт Дені АСТАНЬО вказує: «З огляду на дохід покупців, можна сказати, що новий електромобіль від Daimler AG стає улюбленою іграшкою мільярдерів».

Читай також:

ОМЕЛЯН «продав» небо туркам?

7 найдорожчих серійних автомобілів

 

 

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад