уточнити пошук

життя:

Відкриваємо таємниці Дня вуличної музики

День вуличної музики стартує завтра о 12:00 по всій Україні! short.media зібрав 7 інтерв'ю з виконавцями, яких ти зустрінеш на одній з 14 локацій. Не пропусти, бо до завтра нікому не відомо, де і які артисти виступатимуть.

Христина СОЛОВІЙ

«ДВМ-2017 стане для мене вже третім виступом у такому форматі. З кожним роком проект розвивається, запрошує все більш відомих артистів і стає популярнішим. Заходи такого характеру дуже важливі для України, особливо під час війни. Музика надихає боротися і жити, незважаючи ні на що. У суботу я буду біля Історичного музею о 18:00, чекаю на вас із нетерпінням!»

Дмитро ПОБЕРЕЖНИЙ

«Мене звуть Дмитро ПОБЕРЕЖНИЙ, я вуличний музикант, граю сам на гітарі та співаю різний брит-поп, фолк та інше. День вуличної музики розвивається, а разом з ним і вулична культура. Знайти мене зможете ближче до вечора на Пейзажній алеї». Більше у відео.

SEMMAR

«Ми беремо участь у Дні вуличної музики стільки раз, скільки він проводиться в Україні! Ми граємо indie-pop, і минулого року у нас вийшов перший альбом «Босфор». Цього року ми будемо виступати в Пасажі, на локації Мода + музика». Більше у відео.

ЕЁ

«Ми будемо перший раз брати участь у Дні вуличної музики і дебютувати на локації в Пасажі. Прослухайте наші пісні, можливо, підучите, і ми разом заспіваємо вже в цю суботу». Більше у відео.

STALEVI GRANI

«Ми група, яка дає зрозуміти слухачам, що музика може торкнутися душі лише звуком – без допомоги слів. Виступаємо на вулиці вже не перший раз, але в ДВМ брати участь будемо вперше. Вуличні виступи – особливі, вони дають особливу атмосферу як для слухачів, так і для музикантів. Шукайте нас у першій половині дня, в районі Пейзажної алеї, з нетерпінням чекаємо зустрічі!»

YUKO

«Ми граємо в стилі фольктроніка (поєднання електроніки та фольку), але на Дні вуличної музики зіграємо виключно на акустичних інструментах. Раніше не брали участі в ДВМ, але були присутні на торішніх фестивалях в якості слухачів. А тепер прийшов час нам дебютувати, як групі виконавців. Знайти нас завтра можна буде на локації Masterskaya Stage».

Нагорная Анна

Нагорная Анна

Чудова подія! Обов'язково відвідаю музичні майданчики на Пейзажці

1/3
Нагорная Анна

Нагорная Анна

Чудова подія! Обов'язково відвідаю музичні майданчики на Пейзажці

2/3
Нагорная Анна

Нагорная Анна

Чудова подія! Обов'язково відвідаю музичні майданчики на Пейзажці

3/3

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад