уточнити пошук

життя:

Ах, це весілля! Красиві місця для весільних урочистостей в Україні

Золота осінь – чудова пора! Природа забарвлює все навколо в дивовижні фарби, даючи змогу добре спланувати весільну церемонію та отримати казкові весільні світлини. Це ідеальний час для проведення весілля! Вибір місця для святкування урочистості – одне з головних завдань, вирішити яке непросто. Ми подбали про це й зібрали добірку найкрасивіших куточків України, де весілля пройде якнайкраще.

КИЇВ

Місце, де навіть невелике весілля може легко перетворитися на казку, – бутик-готель «Воздвиженський», розташований на Андріївському узвозі. Свято можна провести на панорамній терасі, у внутрішньому дворику або в банкетному залі. Ще одне чарівне місце на березі Дніпра – садиба «Гніздо Зозулі», тут можна провести виїзну церемонію під відкритим небом та продовжити свято в банкетному залі.

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

Яка дівчина не мріє про весілля в замку? Історико-культурний комплекс «Замок-музей Радомишль» пропонує провести свято в середньовічному замку, надаючи необхідні послуги: організацію виїзної церемонії, святковий фуршет, фото- і відеозйомку, розважальну програму та проживання в готелі. До програми можна додати екскурсії, майстер-класи й катання на човнах.

м. Радомишль

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Палацово-парковий комплекс Edem Resort Medical & SPA – місце, де закінчується реальність і починається мрія. Розташований він на березі озера, в оточенні казкового лісу. Тут є цілих дев’ять зон для проведення весільних церемоній, понад сто зон для фото- та відеозйомки, три банкетні зали, ресторани і п’ятизірковий готель для проживання гостей.

Перемишлянський район, с. Стрілки

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Пам’ятне весілля в українському стилі пропонуємо відзначити в Івано-Франківській області. Тут, у селі Татарів, посеред гірських вершин розташований красивий і водночас затишний готельний комплекс «Коруна». Відсвяткувати одруження можна в ресторані або банкетному залі з терасою, звідки відкриваються шикарні види на гірські вершини.

Яремчанська міська рада, с. Татарів

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Одеса – просто ідеальне місце для гучного свята і великої компанії родичів і друзів. Організувати виїзну церемонію, включаючи всі побажання нареченого та нареченої, обіцяють у комплексі Maristella Marine Residence. Індивідуально для кожної пари складається програма, прикрашається тераса біля моря, підбираються весільні атрибути і розраховується час виїзної церемонії.

м. Одеса

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Гучне весілля в козацькому стилі найкраще святкувати в Запорізькій області. Домовившись із національним заповідником «Хортиця», тут можна відзняти дивовижну весільну фотосесію на фоні могутнього Дніпра і старовинних козацьких споруд, після чого разом із гостями відправитися до ресторану «Козацьке подвір’я» та продовжити свято, не порушуючи традицій.

м. Запоріжжя

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відчути себе мандрівниками і відсвяткувати весілля на кораблі пропонуємо в Дніпропетровській області. Невелика компанія до двадцяти осіб зможе комфортно розміститися в банкетному залі готельного комплексу Bartolomeo Best River Resort. Він знаходиться в корабельній частини комплексу, на території також є фестивальний майданчик, винний льох та парк-музей.

м. Дніпропетровськ

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад