уточнити пошук

інновації:

Знай наших: Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця, Хмельницький

Минулого тижня short.media писав про школу майбутнього у Вінниці, сучасну лабораторію на Полтавщині. І ось хочемо зробити традицією розповідь про те, що ж інноваційного сталося в нашій країні за тиждень. Ми заглянемо в кожну глибинку. Ми не будемо вимірювати інновації величиною міста або села. Ми не знаємо, чи змінить це світ. Але пишайся, будь ласка. Просто пишайся!

ЮНІ ОДЕСИТИ І NASA
Проект дитячої команди з Одеси виграв у номінації Local People's Choice в конкурсі від NASA. Повідомляє 7 канал.
Четверо одеситів розробили ідею автономного смарт-села.
Глядацьке голосування за проекти на сайті NASA Space Apps Challenge відкриється 8 травня. Підтримай хлопців!
Якщо команда переможе, то її запросять на запуск ракети від Американського космічного агентства.

СУЧАСНІ ЗУПИНКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ І ДНІПРІ
Івано-Франківськ (Незалежності, 67). Пишуть, що зупинка оснащена електронним табло, камерами спостереження, Wi-Fi і USB-зарядкою для мобільних.
У Дніпрі планують встановити близько сотні сучасних зупинок. Зігрітися взимку, зарядити телефон, посидіти в інтернеті, із сенсорного дисплея дізнатися про наближення транспорту – все буде можливо.

ЕКОПАРКОВКИ У ВІННИЦІ
На одній із вулиць Вінниці (600-річчя) проведуть ремонт паркувальної зони. Згідно з тендерною документацією, на площі 572,1 кв.м укладуть спеціальну газонну решітку для екопарковок. Потім її засіють сумішшю газонних трав.
Нову екопарковку обіцяють до кінця липня.
За матеріалами vezha.ua

НАУКОВИЙ ЛЕКТОРІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
28 квітня науковий рух «15х4» провів першу зустріч у Хмельницькому. До речі, він функціонує вже у 15 містах України, Молдови, Білорусі, Росії та Німеччини.
4 лекції по 15 хвилин на різноманітні теми: «Міські легенди», «Інтерференція світла», «Особливості просторової комунікації» та «Як увійти в IT».
short.media готує інтерв'ю з «15х4» і скоро все розповість.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад