уточнити пошук

інновації:

Власні стікери для месенджерів: найкращі додатки

Інтернет-спілкування майже з самого початку супроводжувалось графічними малюнками, які дозволяли краще виразити емоції. Смайлики з ICQ та SMS перетворилися в емодзі, а ті – у стікери: набори зображень, які дозволяють виразити свої почуття та емоції під час бесіди. Їх існує безліч практично для кожного месенджера. А ми сьогодні розповімо про те, як зробити власні стікери.

STICKY AI

Продукт розробників Prisma дозволяє створити стікер з селфі-фото. Стікери можуть бути як статичні, так і анімовані. Додаток дозволить змінити фон своїх фото, додати написи і зберегти свою колекцію стікерів. Їх можна відправляти в месенджери у вигляді GIF-файлів. Поки лише для iOS.

OMMY

Мобільний додаток, який може створити стікери на основі селфі користувача, а основна їх відмінність полягає в тому, що ці стікери будуть анімовані. Автори проекту розробляють технологію 3D-стікерів і уже скоро представлять її на суд користувачів.

STICKERS: СТІКЕРИ ДЛЯ TELEGRAM 

Для використання цього додатка потрібно вибрати картинку, виділити область, скористатися кнопкою Add it to a pack, в результаті чого відкриється додаток Telegram з ботом Stickers, який і додасть створений стікер в месенджер. У вікні програми потрібно задати команду /newpack, вказати ім'я набору стікерів і команду addsticker.

STICKER MAKER PRO 

Ця програма дозволяє створювати стікери для iMessage – вбудованого месенджера для Apple-пристроїв. Достатньо зробити фотознімок за допомогою камери, передати фото на обробку Sticker Maker Pro і додаток створить стікер, який можна відправляти своїм друзям і знайомим.

STICKER BOOST

Ця програма допоможе створити персоналізовані стікери для iMessage. У програмі потрібно для початку вибрати категорію, після чого зробити фото і додати до нього різні ефекти, в тому числі підписи. Стікери зберігаються в окремому меню, яке спрощує доступ до них під час спілкування.

MAGIC

Ця програма для створення живих анімованих стікерів використовує нейронні мережі в своїй роботі. Користувачеві досить зобразити на камеру емоцію - радість, гнів, смуток. Додаток розпізнає її і анімує (додасть ефекти руху). Результат роботи - GIF-файл.

Читайте також: Антисоціальні мережі: де можна спілкуватися, крім Facebook

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад