уточнити пошук

інновації:

Відкриваємо Уанет: найвідоміші українські ІОТ-стартапи

Інтернет речей (Internet of Things – IoT) – одна з найбільш перспективних технологій, в яку вкладають гроші інвестори і над якою працюють автори стартапів. Серед перспективних розробок для інтернету речей є низка продуктів українських розробників. Сьогодні ми розповімо про IoT-продукти українців, які завоювали серця інвесторів та увагу споживачів.

PETCUBE: ГАДЖЕТИ ДЛЯ ТВАРИН 

З компанії Petcube почався успішний рух українських IoT-стартапів. Головний продукт Petcube – гаджети для тварин. Найбільш відомий – куб, що дозволяє в віддаленому режимі спостерігати за домашніми вихованцями і грати з ними. Куб працює під управлінням мобільного додатку. Petcube став найкращим hardware-стартапом Європи 2014, кращим українським стартапом 2013.

SOLARGAPS: РОЗУМНІ ЕНЕРГООЩАДНІ ЖАЛЮЗІ 

Ще один відомий в світі, але поки що новий стартап – розумні жалюзі SolarGaps. Суть ідеї проекту SolarGaps полягає в тому, що такі жалюзі можуть отримувати енергію від сонця і акумулювати її. А кут нахилу жалюзів можна налаштувати так, щоб вони акумулювали максимум енергії в різний час доби. Для управління використовується мобільний додаток.

ROBO WUNDERKIND: РОБОТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ 

Модульні роботи – основний продукт стартапу Robo Wunderkind. Мета їх створення – навчання дітей програмуванню і робототехніці. Діти можуть збирати своїх роботів з окремих модулів-кубиків, додавати до них динамік, мікрофон, інші елементи. Для програмування використовуються мобільні додатки. Стартап провів успішний раунд на Kickstarter.

ECOISME ДОПОМОЖЕ МЕНШЕ ПЛАТИТИ ЗА ЕЛЕКТРИКУ 

Стартап Ecoisme відомий на ринку з 2014, саме тоді він привернув перші інвестиції. Ecoisme – це контролер для системи «розумний будинок», завдання якого – заощадити електроенергію свого власника. Контролер може аналізувати енергоспоживання і визначати, де саме можна заощадити, повідомляючи про це власників будинку через смартфон.

HIDEEZ: ФІЗИЧНИЙ ЗАХИСТ НАШИХ ПАРОЛІВ 

Автори стартапу Hideez розробили пристрої для захисту наших даних. Hideez Key – це брелок, який зберігає паролі і вміє автоматично блокуватися, коли власник відійшов від нього. А Hideez band – це браслет, який вміє те ж саме, але активізується після сканування сітківки ока.

SENSTONE – ЗГАДАЄ ВСЕ 

Розумний кулон Senstone містить мікрофони, завдяки яким гаджет може записати голосові команди і розпізнавати їх, перетворюючи голос в текст. Диктувати пристрою можна протягом 30 хвилин, а в пасивному режимі гаджет працює без підзарядки до трьох днів. Автори стартапу обіцяють точність розпізнавання до 97%.

MEVICS ЗАМІСТЬ БАБУСІ ПОПРОСИТЬ ВИПРЯМИТИ СПИНУ

Мета гаджета Mevics – контролювати поставу. Пристрій може стежити за положенням спини і вібрувати, коли власник гаджета починає сутулитися. Для управління використовується мобільний додаток, а гаджет зв'язується зі смартфоном через Bluetooth.

Читайте також: Кращі стартапи року за версією Inc

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад