уточнити пошук

інновації:

ВідеоЖара: зібралися одного разу YouTube-блогери...

і приїхали на «ВідеоЖару».
20 і 21 травня на «Арт-заводі Платформа» було спекотно. Відбулася головна гаряча подія у блогерському світі - фестиваль «ВідеоЖара»! Читай, якщо пропустив.

ВідеоЖара - щорічний найбільший в Україні фестиваль YouTube-блогерів і фанів.
У 2017 фестиваль відвідало близько 9 тис. (8 827) фанатів відеоблогінга. На заході пройшли зустрічі відеоблогеров і підписників, фанати побачили своїх онлайн-кумирів, поспілкувалися один з одним і зробили сотні селфі.

На ВідеоЖару з'їхалися відеоблогери з усього СНД.
Всього за два дні на майданчиках фестивалю і в різних активностях взяли участь 500 блогерів. Серед них справжні зірки YouTube: Стас ДАВИДОВ (This is Хорошо), Wylsacom, Олег БРЕЙН, ЯнГо, Мар'яна РО, Mary SENN, ТОПЛЕС, Анастасія ШПАГІНА, Альона ВЕНУМ, Євген БЄЛОЗЬОРОВ та інші.

До блогерів-мільйонників шикувалися натовпи фанатів з єдиною метою - отримати зоряну селф-усмішку! Кожен ютубер проводив в зоні для селфі з фанатами мінімум годину, а деякі приділяли увагу своїм шанувальникам і в перший, і в другий день. В цілому на фестивалі понад 5000 осіб пройшли через зону селфі (і це не рахуючи блогерів, зрозуміло;)

20 травня в рамках фестивалю відбулася конференція по відеомаркетингу «ВідеоЖара для брендів», яку відвідало близько 300 фахівців в області маркетингу, представників агентств, бізнесу і підприємців. Цього року учасники конференції дізналися про різні аспекти онлайн-відео: нейромаркетінг і вплив відео на мозок споживача, тренди YouTube, стрім, кіберспорт, VR/AR.

21 травня в рамках фестивалю ВідеоЖара пройшла серія майстер-класів від академії відеоблогінгу AIR Academy. Початківці ютубери дізналися, як створити відео на мільйон. Своїми секретами успіху поділилися хедлайнери фестивалю - ЯнГо, ТОПЛЕС.
Організатори впевнені, що відтепер усім відвідувачам майстер-класів, а їх було не мало не багато майже 100 учасників, відкриті двері у великий світ YouTube.

Кожен гість фестивалю ВідеоЖара знайшов свої улюблені розваги.
На території «Арт-заводу Платформа» працювало понад 10-ти тематичних майданчиків - lifestyle, kids and family, games, gadgets, cyber sport, drive, insta, create & play. Однією з найпопулярніших стала алея YouTube-мемів: 10 стендів смішних персонажів з мережі припали до смаку всім без винятку відвідувачам фесту.

За 2 дні було заплетено понад 300 косичок, підстрижено 150 вусів і борід, зроблено близько сотні професійних мейкапів, на сценах фестивалю виступили 25 груп, всього відзняли більше 15 000 фотографій, з'їли 700 ріжків морозива!
На сьогодні хештеги #відеожара і #ВідеоЖара2017 згадані в мережі більше 50 тисяч разів!

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад