уточнити пошук

інновації:

Українські відеоблогери. Ти точно чув ці імена

Україна - одна з країн з найбільш стрімким розвитком відеоблогінгу. Якщо раніше майже всі події в СНД, пов'язані з YouTube, проходили в Росії, то зараз ми можемо похвалитися талановитими блогерами, які впливають на своїх фанів і яких запрошують до себе в проекти країни-сусіди. Так само, як стався бум молодих українських музикантів, розвивається і локальна YouTube-спільнота.

Дитячі влоги Miss Katy і Mister Max - одна з найуспішніших сімей-блогерів на YouTube. Вони знімають смішні пранки і челленжі, огляди іграшок і просто події свого дня. Колосальний успіх пов'язаний перш за все з тим, що вони були одними з перших - обом каналам вже близько 3-х років. Але і без якісних цікавих відео тут не обійшлося!

Геймери Ярік Лапа, DILLERON ★ Play, TeranitGame.

Ярік Лапа отримав срібну кнопку YouTube, а на даний момент кількість його підписників перевалила за 2,5 млн чоловік.

Dilleron і Teranit - відомі у всьому світі як одні з найкрутіших летсплеєрів по майнкрафт. Мільйони підписників стежать за оглядами, трансляціями і просто смішними відеороликами.

Канал експериментів, де в якості ведучого виступає чарівний кіт на ім'я Кукі - SlivkiShow. Тут є найрізноманітніші пізнавальні відео, одного разу автори каналу навіть запустили власний апарат в космос! На каналі понад 8 мільйонів підписників, і ми думаємо, це ще не межа!

Блогер Альона Венум - на її каналі найбільш затребувані дівчачі теми, слушні поради по лайфстайлу, цікаві челленджі і лайхаки, скетчі про відносини хлопців і дівчат і просто веселі запальні влоги. Одні з найпопулярніших хлопців на YouTube - YanGo і Івангай - теж родом з України.

Канал ND Production став популярним завдяки пародій на голоси відомих людей, музичним відео і скетчам. Ці хлопці знімають дійсно унікальний і шалено якісний відеоконтент. Справжню славу їм принесли пародії на голоси відомих людей, музичні відео та скетчі. Але ND Production цим не обмежується і постійно радує своїх підписників новими форматами роликів.

Музично-розважальний канал JackBelozerov - завжди наповнений веселощами і пустощами. Моря позитиву наповнюють шоу «MTV НЕ СНИЛОСЯ», летсплеі «дивних» ігр та багато іншого. Женя також не проти і заспівати, так що на його каналі ти знайдеш і кавер-версії популярних пісень.

Як видно, теми для творчості можуть бути найрізноманітніші. Хто знає, може і ти - наступна зірка YouTube?

А знаєш що... приходь 20-21 травня на фестиваль «ВідеоЖара». Там буде багато з блогерів, про яких ми говорили. Запитаєш у них все сам.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад