уточнити пошук

інновації:

Технопровали: які продукти ІТ-компаній не стали популярними

Всі ми знаємо iPhone, iPad від Apple, про розумну колонку від Amazon і операційну систему Android від Google. Компанії не люблять згадувати свої провали, між тим, такі були у кожної з них. Сьогодні ми вирішили згадати про продукти, на які покладалися великі надії, проте які так і не стали популярними.

MICROSOFT ZUNE: НЕВДАЛИЙ КОНКУРЕНТ IPOD 

У 2006 році в Microsoft вирішили представити свого конкурента музичного плеєра Apple iPod. Хоча плеєр Microsoft Zune і вийшов гідним, час було вибрано дуже невдало. Шість років Microsoft підтримувала залишки життя в цьому мертвонародженому продукті, поки остаточно не закрила.

FACEBOOK HOME: ЖИТТЯ ВСЕРЕДИНІ FACEBOOK 

У 2013 Facebook вирішила, що їй мало світової гегемонії на ринку соціальних мереж. Компанія представила оболонку Facebook Home для платформи Android. Її мета – спрощення роботи з контентом соціальної мережі. Однак користувачам не особливо сподобалося, що на екрані блокування смартфона відображалися всі повідомлення Facebook.

HP TOUCHPAD: ЗАСТАРІЛА ПЛАТФОРМА 

Спроба компанії Hewlett Packard у 2011 створити конкурента iPad виявилася невдалою. Всього місяць продавався планшет HP Touchpad, після чого компанія зупинила його виробництво, як і інших пристроїв, що працюють на мобільній плаформі webOS. Залишки були розпродані за ціною в $99. Тому Touchpad вважається найбільш недовговічним планшетом.

GOOGLE LIVELY: НЕВДАЛА SECOND LIFE 

У 2008, коли весь світ будував віртуальні світи в Second Life, компанія Google вирішила створити власний проект для віртуальних світів. Оригінальна Second Life була веб-додатком, а продукт від Google був набором окремих блоків-кімнат. Через це користувачі не відчували ефекту занурення, тому проект не став популярним.

FIRE PHONE ВІД AMAZON: НЕ ЗМІГ КОНКУРУВАТИ З IPHONE 

Після успішного запуску планшетів Kindle Fire компанія Amazon вирішила випустити свій смартфон Fire Phone. Однак смартфони не вразили користувачів, які звикли до витончених форм iPhone і функціоналу Android-пристроїв. Amazon знизила ціну на пристрої до $0,99, але це її не врятувало і компанія відмовилася від виробництва пристроїв.

APPLE NEWTON MESSAGEPAD: ПРОВІСНИК IPAD

Ще в 1993 Apple випустила прабатьків сучасних планшетів і смартфонів, перший кишеньковий комп'ютер Apple Newton MessagePad. Розмір 6 дюймів по діагоналі і вартість в $1 тис, а також вимога використовувати стилус вбили пристрій. Уже через 5 років ринок заповнили кишенькові комп'ютери Palm.

ПЛАНШЕТ MICROSOFT ORIGAMI: ВИПЕРЕДИВ ЧАС 

Microsoft випустила планшет ще до появи Apple iPad. Пристрій Microsoft Origami був менший за ноутбук, але більший за популярні тоді КПК. Компанія позиціонувала його як конкурента iPod, а слова «планшет» на той момент ще ніхто не знав, тач-інтерфейс не винайшли. Ціна в $ 600- $900 не сприяла успіху.

Читайте також: гаджети для мандрівників

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад