уточнити пошук

інновації:

STEM фестиваль – розвивайся, надихайся, захоплюйся!

23 вересня у Києві, Запоріжжі та Одесі знову пройде STEM фестиваль! Організатори планують кілька зон: лекційні, виставкові, зона стем освіти, професій майбутнього та експериментаріум. Обирай, яка тобі до смаку. А short.media розповість більше і познайомить з учасниками.

STEM

Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). Фестиваль пропонує поринути в сучасну науку дітям та підліткам. Організатори хочуть підтримати інтерес до цікавих технічних напрямків та дати можливість молоді проявити себе.

 

ЦЬОГО РАЗУ STEM ФЕСТИВАЛЬ – ЦЕ:

  • лекції для науковців, освітян та батьків
  • виставкова зона 
  • професії майбутнього
  • воркшопи
  • семінар «Марафон STEM-уроків»

 

STEM-ОСВІТА

У навчальному процесі більше уваги приділяється природничо-науковому напрямку та інноваціям. Технології використовують навіть у вивченні творчих та мистецьких дисциплін. Прибічники STEM-освіти вважають, що у майбутньому будуть затребуваними фахівці біо- та нанотехнологій. STEM розвиває здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення.

ЧЕРЕЗ ЕКСПЕРИМЕНТ – ДО РОЗУМІННЯ

Творча майстерня «5 наук» – один із учасників STEM фестивалю. Тут пропонують відкривати світ хімії через те, що знаходиться поруч. Спочатку діти проводять експеримент, потім аналізують.   

 

МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА

Цікаву методику, яка гармонійно розвиває обидві півкулі мозку, представляє академія SMARTUM. Ментальна арифметика – це програма розвитку розумових здібностей і творчого потенціалу за допомогою арифметичних обчислень на рахівницях.

 

Наступного тижня short.media далі буде знайомити тебе із цікавинками майбутнього STEM фестивалю та з його учасниками.

Читай також:  Що таке нейронні мережі і чому всі про це говорять

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад