уточнити пошук

інновації:

STEM-фестиваль: на крок ближче до роботів та програмування

Уже цієї суботи у Києві (Київський палац дітей та юнацтва, вул. І. МАЗЕПИ), Кропивницькому (Кіровоградський центр дитячої та юнацької творчості, вул. ШУЛЬГІНИХ, 36) та Одесі (Музей цікавої науки, пр. ШЕВЧЕНКА, 4-е) пройде STEM-фестиваль! short media познайомить тебе з учасниками, які роблять роботів, 3D-моделювання, програмування, штучний інтелект простим і зрозумілим явищем.

«RoboCode» — школа робототехніки та програмування, налічує понад 220 студентів. Їхня мета — випускник, який в 15-17 років створить і монетизує власний продукт. У школі обіцяють уроки з роботами, створення власних проектів, 80% практики, сучасні методики викладання та мислення IT-підприємців. На фестивалі проведуть майстер-класи для дітей, на яких вони зможуть запрограмувати роботів.

Компанія intRobots займається розробками в сфері електроніки та робототехніки, освітньою діяльністю за цими напрямками. За 2 роки роботи випустили понад 1000 дітей і 500 дорослих. Школу створили для того, щоб інноваційна освіта стала більш доступною, тому для учнів пропонують стипендії. Вони проведуть майстер клас з програмування мікроконтролерів.

3D Generation — курси з 3D моделювання та 3D друку. Завдяки унікальній програмі, вони вчать дітей мислити глобально, створювати нове, втілювати свої задуми, розумітися на новітніх технологіях і вміти їх застосовувати. На STEM-фестивалі ти дізнаєшся, що таке 3D технології в дії, чому варто навчити свою дитину орієнтуватися в ІТ-сфері і які перспективи матиме дитина пройшовши курси.

А ти знаєш як влаштовані та працюють електронні прилади, які оточують нас? Хочеш отримати знання з електроніки і самостійно їх створювати? Тоді шукай на фестивалі компанію «РАДІОМАГ Україна». Вони виступатимуть на марафоні STEM-уроків з презентацією українських освітніх конструкторів «Практична електроніка» та розкажуть про користь інтеграції конструкторів у шкільний навчальний процес.

Щоб відчути себе справжнім інженером, шукай «Дитячу інженерну академію». Учні академії представлять навчально-наочні і тренувальні матеріали «Учень-учню». Це візуальний матеріал для уроків, які вони створили власноруч: анімовані презентації, тести з різних предметів, які можуть використовувати у своїй роботі вчителі (для проведення уроків) та учні (наприклад, у підготовці домашніх робіт).

До STEM-фестивалю залишилося кілька днів. Ще більше про учасників та про те, що цьогоріч можна буде побачити і зробити на STEMі, дізнавайся у наших матеріалах.

Читай також: Robo House: лабораторія майбутнього.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад