уточнити пошук

інновації:

STEM фестиваль. Чому не можна пропустити?

У Києві, Запоріжжі та Одесі 23 вересня пройде Всеукраїнський фестиваль STEM-освіти, організатором якого є громадська організація «Соціальна справедливість «Совість». STEM фестиваль — це креативна комунікативна подія, що у цікавій формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм. Обирай, що тобі до смаку. А short.media розповість більше і познайомить з учасниками.

STEM

Метою фестивалю є популяризація STEM-освіти серед молоді. Його основні напрямки: наука, технології, інженерія та математика (S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics). Програма фестивалю пропонує: лекції, змагання, конкурси технічних рішень, виставку проектів та багато іншого.

КОМУ ВАРТО ПІТИ НА ФЕСТИВАЛЬ?

Фестиваль буде цікавий школярам віком від 10 до 18 років та молодим спеціалістам, які цікавляться науково-технічним напрямком або мають власні винаходи.

ЦІКАВА ХІМІЯ ДЛЯ ДІТЛАХІВ

Нині батьки схвильовані тим, що діти не люблять вчитися. Одна з причин полягає у відсутності відповіді на питання «навіщо?». Дітям не зрозумілий зміст предметів, які вони вивчають у школі, та їхній зв'язок з реальним життям. На фестивалі покажуть, якою цікавою може бути хімія і навчать робити «чарівну хмаринку».

МОЛОДІ УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ

Мета фестивалю — наглядно показати дітям різноманітність вибору в напрямках інноваційного розвитку, дати можливість здобути нові навички та створити простір для проявлення своїх досягнень. У фестивалі також візьмуть участь молоді учасники, які розкажуть про свої винаходи.

Наступного тижня short.media буде й надалі знайомити тебе із цікавинками майбутнього STEM фестивалю та його учасниками.

Читай також про неймовірні технології, які змінять наше життя.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад