уточнити пошук

інновації:

short-інструктаж: як впорядкувати пошту на Gmail

Щодня у світі надсилають і отримують понад 205 млрд електронних листів, це більш ніж 2 млн щосекунди. А кожен користувач Мережі у своїй поштовій скриньці зустрічає десятки е-мейлів – від повідомлень соціальних мереж до робочого листування, розсилок та рахунків за комунальні послуги. Ми розповімо, як впоратися з цим поштовим різноманіттям.

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ 

Чи знаєш ти, що в налаштуваннях Gmail-пошти є розділ «Лабораторія», в якому є безліч корисних функцій. Перейди до налаштувань та увімкни його в своєму акаунті. Тепер тобі доступний, наприклад, значок кількості непрочитаних повідомлень поруч з назвою вкладки. Просто глянувши на назву вкладки з відкритою Gmail-поштою, ти побачиш, скільки у тебе нових листів.

ЯРЛИК ДЛЯ ЛИСТІВ 

Окрім того, що листи в Gmail сортуються по папках, ти можеш привласнити їм ярлики. Наприклад, позначивши робочі листи від різних партнерів або повідомлення різного типу: пропозиції, угоди, прайси. Виділи лист і скористайся кнопкою «Ярлики». З її допомогою можна створити новий ярлик, а далі, виділивши його назву зліва, переглядати всі листи, помічені ним.

РОЗУМНІ ЯРЛИКИ 

Функція «Розумні ярлики» вмикається у Лабораторії. Вона дозволяє присвоювати ярлики листів автоматично, відразу ж під час отримання. Це буде корисно в тому випадку, якщо ти отримуєш багато листів і готовий довірити Gmail їх сортування. Ця функція повністю автоматична, проте для будь-якого листа можна задати інший ярлик стандартним способом.

РІЗНОКОЛЬОРОВЕ СОРТУВАННЯ 

У Gmail передбачено сортування повідомлень за допомогою зірочки. Ти можеш виділити лист, просто клацнувши на зірочку поряд з ним. А що робити, якщо тобі мало однієї позначки і у тебе багато листів? Просто увімкни у загальних налаштуваннях підтримку різних зірочок. І тоді тобі стануть доступні 12 різнокольорових позначок. 

ШАБЛОНИ АВТОВІДПОВІДАЧА 

Ще одна дуже корисна функція Лабораторії – «Шаблони відповідей». Вона створена для ледачих і особливо зайнятих користувачів. Увімкни цю функцію і ти зможеш зберегти будь-яку відповідь, як стандартну, використовуючи її наступного разу. Наприклад, стандартні відповіді типу «ок», «домовилися», «підтверджую» заощадять тобі багато часу.

 

СТВОРЮЙ ФІЛЬТРИ

Фільтри для вхідної пошти допоможуть тобі впоратися з потоком листів. Фільтр відбере всі листи від одного відправника або з певними ключовими словами і вкаже, що з ними варто зробити: позначити як прочитані, присвоїти ярлик або зовсім видалити чи відправити готову відповідь. Виділи лист і скористайся кнопкою «Ще» - «Створити фільтр».

Читай також: short-7 планувальників завдань

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад