уточнити пошук

інновації:

Short-downs: великі фейли початку 2017

ПОРОШЕНКО хоче запровадити цензуру, Yahoo зменшує свою вартість, глава Samsung заарештований за корупцію, Facebook програв у VR, Uber зазнав репутаційних ризиків, а про 5G можна лише мріяти.

short.media уже писав про те, чим може пишатися 2017, тепер час facepalm. Якщо ми про щось забули – пишіть у коментарях.

13 лютого Україна стала на шлях цензури.

Президент доручив Кабміну розробити закон, який запроваджує цензуру і знищує приватність в українському сегменті інтернету.

Інтернет-асоціація України вийшла з офіційною позицією.

Капітан Піратської партії Сергій ЯРИГІН на своїй сторінці у Facebook зазначив: «У Росії є закон Ярової, а в Україні буде закон Порошенка. Все, свобода закінчилася?»

Закінчилася?

 

У вересні 2016 Yahoo заявила про крадіжку даних 500млн користувачів. Це сталося ще в 2014. Грудень «потішив» звісткою про додатковий 1 млрд постраждалих.

І все це під час процесу купівлі компанії найбільшим оператором стільникового зв'язку Verizon.

Як наслідок, сума угоди зменшилася з $4,8 млрд до $4,5.

А ви користуєтеся Yahoo?

 

Офіційно, Лі ЧЖЕ ЕН – голова Samsung Electronics; неофіційно – один із найвпливовіших людей 50-мільйонної нації.

Південну Корею сколихнула новина про арешт топ-менеджера через причетність до корупційного скандалу навколо президента країни.

Лі звинувачують у незаконному лобіюванні інтересів компанії і хабарах уряду.

У вас гаджети Samsung?

У березні 2014 Facebook придбала Oculus, компанію, яка працює з віртуальною реальністю і випускає гарнітуру Oculus Rift.

На початку лютого розробник комп'ютерних ігор ZeniMax виграв судовий позов у Oculus на $500 млн.

Нинішній технічний директор Oculus, колишній співробітник ZeniMax, нібито розголосив конфіденційну інформацію, яку пізніше використали для створення Oculus Rift.

Надягали їх?

Імміграційну заборону Трампа бойкотували таксисти, відмовляючись забирати людей з аеропорту Дж. Кеннеді. Всі, крім Uber.

Мережу сколихнув протест #DeleteUber. Близько 200 000 осіб видалили свої акаунти.

Крім того, СЕО Тревіс КАЛАНІК, який був членом консультативної ради президента, вийшов з неї після того, як компанія почала страждати від репутаційних ризиків.

Коли востаннє викликали Uber?

 

 

 

5G для комерційного використання не раніше 2020. І це в США. Хоча Verizon збирається активно тестувати технологію вже в цьому році. Спільно з Ericsson і Samsung Electronics планують тестові включення в ряді штатів.

Коли чекати 5G Україні?

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад