уточнити пошук

інновації:

Short-7: неймовірні технології, які змінять наше життя

Літаючі склади, розумні туалети і штучна їжа. Всі ці технології – не вигадка фантаста, а елемент не такої вже й далекої реальності. Технології розвиваються настільки швидкими темпами, що вже в найближчому майбутньому наш світ може бути схожим на кадри з фантастичних фільмів. Сьогодні ми розповімо про найбільш неймовірні технології, здатні змінити наше життя в недалекому майбутньому.

РОЗУМНІ БУДИНКИ 

Багато предметів домашнього вжитку вже можуть підключатися до інтернету і передавати дані. Є й інші пристрої – системи управління освітленням, дистанційні дверні замки або інтелектуальні системи обігріву. Керувати ними можна через смартфон. У майбутньому технології стануть ще розумнішими, наприклад, пральна машина зможе розпізнати одяг і сама вибрати правильну програму.

ВІРТУАЛЬНІ СЕКРЕТАРІ 

Хоча секретарі відіграють дуже важливу роль у бізнесі, вони часто проводять більшу частину свого робочого дня з трудомісткими, але доволі тривіальними завданнями, які можуть бути автоматизовані. Сучасні смарт-динаміки можна розглядати як перший етап на шляху переходу до автоматизованих помічників, які зможуть формувати розклад і розподіляти завдання.

ЛІКАР ЗІ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ 

Сучасні досягнення в галузі медицини та технологій штучного інтелекту вже скоро змінять медицину. Приватна компанія Babylon Health наблизилася до створення системи, яка потенційно може випередити лікарів і медсестер у ході діагностики. Це дозволить лікарям зосередитися на лікуванні, а не витрачати багато часу на постановку діагнозу.

РОБОТИ-ПОМІЧНИКИ 

Роботи вже сьогодні використовуються і в домашньому господарстві, і в догляді за хворими і старими людьми. Роботи, оснащені штучним інтелектом, зможуть взаємодіяти з відвідувачами, видавати ліки, робити прибирання і навіть правильно реагувати на нештатні ситуації, наприклад, коли пацієнт лікарні впав або у нього стався напад.

БЕЗПІЛОТНІ АВТОМОБІЛІ 

Безпілотні авто можна сміливо назвати однією з найдивовижніших на даний час технологій. Вони безпечніші, ніж люди за кермом. Частково це пов'язано з тим, що вони можуть використовувати датчики для збору інформації про обстановку на дорозі, в тому числі їм доступний 360-градусний огляд дороги. Вони навіть можуть спілкуватися один з одним і уникнути нещасних випадків й заторів.

ЛІТАЮЧІ СКЛАДИ 

Технології безпілотних авто можуть розвинутися в несподіваному напрямі. Нещодавно Amazon подала заявку на патент на літаючі склади. Вони будуть призначені для зберігання продуктів і зможуть миттєво задовольняти попит користувача.

СИНТЕТИЧНІ ПРОДУКТИ 

За задумом вчених, синтетичні продукти допоможуть вирішити проблему нестачі природних ресурсів. Такі продукти отримуються в результаті синтезу хімічних речовин. Їх розробники роблять все, щоб харчова цінність таких продуктів була максимально наближена до звичайних. Залишилося вирішити проблему смакових якостей. 

Читайте також: short-7 акаунтів в Instagram про інновації

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад