уточнити пошук

інновації:

short-7 гаджетів для автомобіліста

У сучасних власників авто є безліч цифрових інструментів - гаджетів, які допоможуть в дорозі, зроблять її більш приємною, безпечною і надійною. Наша добірка гаджетів може використовуватися і як wish-лист, і як список покупок друзям і близьким, у яких є автомобіль.

ВІДЕОРЕЄСТРАТОР 

Найперший пристрій для автомобіліста - це, звичайно ж, відеореєстратор. Він допоможе фіксувати те, що відбувається на дорозі. При виборі реєстратора важливо вибирати такий, який забезпечить високу якість зображення завдяки камері з високою роздільною здатністю. Крім того, для відеореєстратора важливий великий кут огляду і можливість зйомки в темряві.

АНТИСОН 

Необхідна річ для тих, хто проводить багато часу за кермом по ночах. Цей гаджет не дозволить заснути і не дасть потрапити в аварію. Антисон прикріплюється на вухо автомобіліста і видає різкий звук з додатковою вібрацією, якщо водій починає засинати. Гаджет дізнається це по зміні куту нахилу голови. Можна знайти антисон-пристрої у вигляді браслета.

АВТОМОБІЛЬНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ 

Обійтися без цього пристрою в сучасному автомобілі теж не можна: автомобільна зарядка дозволить зарядити будь-який гаджет через USB-роз'єм і прикурювач. При виборі можна знайти такі, які пропонують підключення відразу двох гаджетів. Варто звертати увагу на потужність такого пристрою - чим вона вища, тим швидше будуть заряджатися смартфони і планшети.

ТРИМАЧ ДЛЯ ГАДЖЕТІВ 

На ринку представлено багато тримачів і панелей, що дозволяють закріпити гаджети на панелі приладів автомобіля або на лобовому склі. Вибираючи їх, потрібно оцінювати, які гаджети потрібно тримати перед очима. Серед них є працюючі на магнітах, на присосках або на зчепленні зі спеціальною поверхнею. Бувають універсальні моделі або створені для конкретного гаджета.

АВТОМОБІЛЬНИЙ ПИЛОСОС 

Зазвичай такий пристрій заряджається від прикурювача і дозволяє швидко прибрати в салоні. Бувають пилососи на акумуляторах. Вибираючи його, зверни увагу на час роботи без підключення до джерела живлення, вагу і можливість діставати в важкодоступні місця. Є пилососи, які проводять тільки сухе прибирання, а є моделі для вологого прибирання.

СИСТЕМА ВІДДАЛЕНОГО КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ

В автомобілі розміщується модуль з SIM-картою, а на смартфон встановлюється програма, яка може управляти цим модулем. За допомогою цієї системи можна знайти, наприклад, автомобіль на парковці або запустити кондиціонер, розблокувати замки, включити пічку.

КАМЕРА НІЧНОГО БАЧЕННЯ 

Ще один помічник для тих, хто їздить по ночах і, в основному, по погано освітлених дорогах. Така інфрачервона камера встановлюється на передній решітці авто, вміє визначати об'єкти перед автомобілем і видавати звуковий сигнал, попереджаючи таким чином автомобіліста про перешкоду. 

Читай також: гаджети для спорту

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад