уточнити пошук

інновації:

Robo House: лабораторія майбутнього

23 вересня у Києві, Кропивницькому та Одесі пройде STEM-фестиваль! Буде кілька зон: лекційні, виставкові, зона STEM-освіти, професій майбутнього та воркшопів. Його мета — популяризація науки серед молоді. Школа робототехніки Robo House також візьме участь у фестивалі та закликає дорослих та дітей прийти, побачити на власні очі, як створюють роботів і працюють з ними й дізнатися, як цьому навчитись.

На ринку роботобудування лідерами є Німеччина, Японія та Південна Корея. Вони виробляють більше половини всієї роботизованої продукції у світі. Україна за популяризацією та різноманітністю цієї галузі помітно відстає, проте стрімко розвивається освітній сегмент. Однією з компаній, що займається розвитком робототехніки в Україні, є Robo.House. Більше розповість керівник проекту Влад КОТОВ.

ПРО ЗАНЯТТЯ У ШКОЛІ РОБОТОТЕХНІКИ

Керівник Robo.House Влад КОТОВ: «Ми працюємо на готових конструкторах та на мейкерських роботах. За віком групи поділені на дорослих та дітей. Дітей навчають за напрямками робоінженерії та робомейкерства. Перші працюють на STEM-конструкторах, вивчають програмування. Робомейкери працюють на мейкерських роботах з поглибленим вивченням 3D-моделювання».

ЛАБОРАТОРІЯ МАЙБУТНЬОГО

Компанія Robo.House спільно з «Цитрус» відкрили першу в Україні «Лабораторію майбутнього» — хаб, де навчають інженерії, робототехніці і програмуванню. Хаби забезпечені необхідним обладнанням для створення прототипів мейкерських пристроїв: 3D-принтером, паяльними станціями, лазерним різаком і т.д. Тут розкривають секрети сучасних технологій у легкій і доступній формі.

ПЕРСПЕКТИВИ ПІСЛЯ НАВЧАННЯ

Керівник Robo.House Влад КОТОВ: «Спочатку ми відкрили робочі місця, можливість стажування в університетах Стенфорду, розробили програму, виходячи з потреб компаній, які розвивають робототехніку. Якщо навчаємо дорослого — для нього уже є робоче місце. Якщо дитину — у нас є домовленості щодо продовження навчання у вишах майже по всьому світі».

ХТО ВИКЛАДАЄ У ШКОЛІ РОБОТОТЕХНІКИ

Керівник Robo.House Влад КОТОВ: «У школі близько 25 викладачів. Це як 16-річні генії, так і фахівці віком 60-65 років, які закріпили свої знання, коли робототехніка лише отримувала свої ази. Паралельно всі вони працюють у конструкторському бюро компанії: виготовляють гаджети, дрони, дроїди і т.д».

ЧОМУ І З ЧИМ МИ ЙДЕМО НА STEM?

23 вересня Robo.House візьме участь у STEM-фестивалі. Ми прийдемо, щоб подивитися на молоді діаманти, які цікавляться STEM, та дати їм можливість навчатися у наших школах. А також готуємо для всіх багато цікавого. Наприклад, представимо кілька різних роботів та STEM-конструкторів. А також виставку мейкерства.

 

Цього тижня на short.media ще більше цікавого про учасників майбутнього STEМ-фестивалю. Читай також:

«ПроПрофесії». Як допомогти дитині визначитись з майбутнім?

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад