уточнити пошук

інновації:

Про повсякденне: як зберегти посилання на веб-сторінку

Щодня активний інтернет-користувач стикається з великою кількістю інформації. Часто виникає необхідність зберегти посилання, по якій є потрібний кулінарний рецепт, гарна підбірка статей, корисна стаття чи матеріал для роботи. Для збереження таких посилань можна скористатись браузером, сервісами соціальних закладок, інструментами соцмереж чи іншими сервісами.

ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРІВ 

В кожному браузері є вбудований розділ «Вибране» або «Закладки». В ньому можна зберігати посилання, доповнюючи його мітками, коментарями, розміщуючи в потрібній папці. Якщо ти збережеш закладку в браузері Chrome і вкажеш дані доступу до свого Google-акаунта, то це посилання буде доступне на інших пристроях, де ти авторизувався.

ОНЛАЙН-СЕРВІСИ ЗАКЛАДОК 

Також можна скористатись онлайн-сервісами. Наприклад, Google пропонує «Google Закладки» – доступний через веб-інтерфейс та «Мої закладки», доступний через плагін до браузера Save to Google. Плагін додасть кнопку, за допомогою якої можна додати посилання у сховище на сайті. Ось ще декілька таких сервісів https://booky.io/, http://www.bookmax.net/, https://start.me.

ВІЗУАЛЬНІ ЗАКЛАДКИ 

Cервіси візуальних закладок працюють так само, як звичайні сервіси онлайн-закладок, але замість посилань в них зберігаються скріншоти сторінок, або картинки. Додавання посилання відбувається так само  – або через форму на сайті, або через плагін до браузера. Ось декілька прикладів: https://atavi.com, https://ru.topsites.me/, http://www.symbaloo.com/mix/visualbookmarks.

ЯК ЗБЕРЕГТИ ПОСИЛАННЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ 

Щоб зберегти посилання у Facebook, потрібно розкрити меню публікації (невеличкий значок стрілки вниз у правому верхньому куті) та вибрати пункт «Зберегти публікацію». Всі збережені таким чином публікації будуть розміщені в розділі «Збережене». В Twitter  можна позначити запис, як такий що подобається і таким чином додати у свій список вибраних записів.

СЕРВІСИ ВІДКЛАДЕНОГО ЧИТАННЯ 

Ще один спосіб зберегти для себе корисний контент - онлайн-сервіси відкладеного читання. Вони дозволяють зберегти цікаві матеріали і дають можливість читати їх у зручний час, причому читати можна на комп'ютері і на мобільному пристрої, а списки читання будуть синхронізуватися у фоновому режимі без участі користувача. Це такі сервіси Pocket, Instapaper, Just Read.

EVERNOTE: УНІВЕРСАЛЬНЕ СХОВИЩЕ 

За допомогою сервісу Evernote можна зберігати практично все, в тому числі текстові помітки, фотографії, посилання. Працювати з Evernote можна через браузер або через програму-клієнт. Є плагіни до браузера, які дозволяють зберігати у Evernote сторінки безпосередньо з браузеру. 

Читайте також: Маловідомі та корисні сервіси Google

 

 

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад