уточнити пошук

інновації:

Найвпливовіші блогери світу

Журнал Forbes представив топ найвпливовіших блогерів.
У 30-ку найбільш успішних лідерів думок увійшли зірки YouTube, Instagram, Twitter і Facebook. Деякі з них також успішно освоїли ігрову платформу Twitch і додаток Musical.ly. До списку не були внесені кіно- і поп-зірки, у яких є профілі в соцмережах, а лише ті, хто сам створив собі ім'я в інтернет-ресурсах.

У сфері розваг перше місце посіла 28-річна Ліллі СІНГХ з Канади, відома в мережі як Супервумен.
На своєму каналі дівчина знімає скетчі про життєві ситуації, читає реп і просто жартує на різні теми. За допомогою гумору Ліллі піднімає такі соціальні питання, як боротьба зі стереотипами і расизмом. Це прекрасний приклад того, як використовувати популярність задля добра.

У категорії «Геймінг» переміг Марк Едвард ФІШБАХ, він же Markiplier, обігнавши навіть самого PewDiePie. На каналі Марка можна побачити летсплеї на найрізноманітніші ігри, мультики, скетчі, пародії та монтажі. Ось такий різнобічний хлопець! Приклад Марка показує, що можна ніколи не старіти душею, та ще й заробляти на своїх хобі.

У трійці лідерів серед блогерів-мандрівників виявилися Брайан КЕЛЛІ, Кірстен РІЧ, а також Мурад і Наталі ОСМАН – та сама пара, яка придумала фото в стилі #FollowMeTo.
В основному в кадрі присутні лише Наталі в красивих нарядах, підібраних за тематикою країни або місця, в якому знаходяться закохані, а Мурад тримає її за руку. Ех, не життя, а казка!

Були ще топи блогерів у сферпх «Фітнес», «Б'юті» і «Дім». Що цікаво, у цих категоріях присутні як дівчата, так і хлопці! Наприклад, в категорії «Бьюті» на 6-му місці опинився епатажний Джефрі СТАР. Крім макіяж-туторіалів він займається музикою і моделінгом, а також у нього є своя марка косметики Jeffree Star Cosmetics. Починав Джефрі з сайту MySpace, а потім перейшов на YouTube.

Сучасна медіареальність дозволяє людям з усіх куточків планети проявити себе, знайти друзів і однодумців. А спеціально для тих, хто хоче стати новою зіркою YouTube або використовувати цю платформу для бізнесу, існують курси в AIR Academy. Хто знає, може, серед цих студентів будуть майбутні блогери зі списку журналу Forbes?

***
Читай також про відомих українських відеоблогерів

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад