уточнити пошук

інновації:

В Google та Apple взялися за твоє здоров'я... Найперспективніші медтехнології 2017

Штучні підшлункові залози, датчики здоров’я в автомобілях, смарт-додаток, що вивчає твій геном і, виходячи з цього, радить, що їсти, щоб довше жити. Вокальні біомаркери  і роботи-хірурги – усе це про кращі і найбільш перспективні медичні технології 2017 від The Medical Futurist.

Нова ера в лікуванні цукрового діабету. У 2016 Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і ліків США затвердило проект першої в світі штучної підшлункової залози. Прилад контролює рівень глюкози в крові й автоматично вводить інсулін. Це дозволяє хворим на цукровий діабет жити більш якісним життям.

Точність в онкології. Індивідуалізована медицина стає доступною завдяки новим стартапам від компаній Foundation Medicine та Smart Patients. Foundation Medicine пропонує зробити акцент на вивченні генетичної теорії розвитку раку і застосувати її у ранній діагностиці та лікуванні. Лікування раку має стати індивідуальним для кожного хворого і бути основаним на ДНК-тестах.

medicalfuturist

Автомобіль з датчиком здоров’я і без водія. Ще у вересні 2016  Uber почав пропонувати прогулянки в автоматичних машинах у Pittsburgh по місту. Спільно з  Volvo вони планують  замінити 1 млн. водіїв на автоматичне керування. І вже цього року Uber, Volvo і Tesla планують оснастити такий автомобіль масою датчиків здоров’я для безпечного трансферу пасажирів без керування автомобілем.

Хітова нутрігеноміка. Програма вже працює в Каліфорнії. Проаналізувавши вашу  ДНК, додаток програми може повідомити вас про те, яку їжу вам потрібно вживати, а яку ні. Компанія-винахідник Habit планує використовувати генетичні маркери для ідентифікації якісної їжі кожного зі своїх клієнтів і надсилати цю їжу просто додому користувачу програми.

Хірургічний робот від Google та Johnson & Johnson буде конкурувати з daVinci. Нещодавно компанія Google оголосила про початок співпраці з компанією-гігантом Johnson & Johnson над створенням нового хірургічного робота. Така співпраця може виграшною комбінацією – daVinci нарешті отримає справжнього конкурента. Це, безумовно, стане початком створення ще більш конкурентних роботів-хірургів.

Гіганти Google, Apple, Microsoft, IBM та ін. конкурують за розробки в сфері охорони здоров'я. Google підписала угоду з Calico щодо пошуку «ліків» від старіння населення. Human Longevity Inc. об’єднала зусилля з Cleveland Clinic задля боротьби з хронізацією захворювань. IBM розробляє програму штучного інтелекту, Watson пропонує застосовувати її у лікуванні серцево-судинних і ракових захворювань.

Страхові компанії Нipster, Oscar Health платитимуть клієнтам 1$ щодня, якщо ті не куритимуть, не питимуть алкоголь, їстимуть здорову їжу та займатимуться спортом. Застрахований має подають свої дані до Fitbit і жити здорово.;). Кажуть цей метод допомагає мотивувати людей дбати про себе. 

 

Читай також про те як виспатись і незвичайні аксесуари для спорту

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад