уточнити пошук

інновації:

iPhone X і Apple Watch 3: найдивовижніші новинки Apple за довгий час

12 вересня Apple провела чергову презентацію своїх новинок. Показані пристрої – три смартфтони і «розумний» годинник – стали найбільш вражаючими новинками Apple за останній час. Годинник, по якому можна розмовляти, смартфон за $999 і розпізнавання облич для авторизації: це лише частина того, що нас здивувало і про що ми хочемо розповісти.

APPLE IPHONE X: НАЙДОРОЖЧИЙ СМАРТФОН 

Apple iPhone X – найдорожчий смартфон від Apple: ціна його молодшої моделі станоить $999, старшої (з 256 Гб) – $1149. Стільки пристрій буде коштувати в США, європейські ціни будуть ще вищі. Але не лише ціною відрізняється новий Apple iPhone X. Це зовні зовсім інший смартфон, екран якого займає всю передню панель: розмір екрану – 5,8 дюйма.

APPLE IPHONE X ВПІЗНАЄ ВАС ПО ОБЛИЧЧЮ 

В Apple iPhone X нема кнопки Home, замість цього будуть використовуватися різні жести в додатках. Окрім того, в смартфоні нема дактилоскопічного датчика Touch ID: замість нього буде використовуватися модуль Face ID, який буде розблоковувати смартфон, розпізнаючи обличчя користувача. Цікаво, що на презентації цей модуль спрацював не з першого разу.

APPLE IPHONE X: ДОДАТКОВІ НОВИНКИ 

Apple iPhone X отримав бездротову зарядку, вона буде доступна за допомогою додаткової установки AirPower. Через кабель Apple iPhone X зарядиться до рівня в 50% за 30 хвилин. Крім того, смартфон отримав дві камери, роздільна здатність екрану – 2 436 × 1 125 точок

IPHONE 8 І IPHONE 8 PLUS: СТАРИЙ СМАРТФОН З НОВИМ СКЛОМ 

iPhone 8 і iPhone 8 Plus – це продовження 7-ї моделі, просто трішки покращене. Головна відмінність – ці смартфони отримали задню скляну панель. Розміри екранів – такі ж, як і у iPhone 7: 4,7 дюйми у iPhone 8 і 5,5 дюйми у iPhone 8 Plus. Однак моделі отримали покращений процесор, додаткові інструменти для кращої фото- і відеозйомки.

APPLE WATCH SERIES 3: НАВІЩО ВАМ IPHONE? 

Apple Watch Series 3 – годинник, з яким не потрібен смартфон. Всередині нього розміщується вбудована електронна карта e-sim, завдяки чому можна здійснювати дзвінки і відправляти повідомлення. А номер телефону годинника такий же, як і у прив'язаного до нього iPhone. Говорити можна через вбудовані динамік і мікрофон або через бездротові навушники AirPods.

APPLE WATCH SERIES 3: З SIRI, ЗАХИСТОМ ВІД ПИЛУ І ВОЛОГИ 

Крім того, «розумний» годинник Apple Watch Series 3 отримав підтримку захисту від пилу і вологи. У нього покращена робота голосового помічника Siri, який може відповідати не лише текстом, але й голосом. А циферблат відображає серцебиття. Вартість гаджета – $399. Цікавий факт: реклама Apple Watch Series 3 знімалася в Києві!

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад