уточнити пошук

інновації:

Iнтернет-уподобання українців: заборонені мережі, порно і трохи погоди

Система інтернет-аналітики SimilarWeb опублікувала рейтинг 50 сайтів, найбільш популярних на території України. Проаналізувавши ці дані, EtCetera дізнався про зацікавлення українців майже усім.

ЗДИВУВАЛИ

Заборонена в Україні соціальна мережа Вконтакте за кількістю відвідувань з України випереджає навіть Фейсбук. За останніми даними системи інтернет-аналітики SimilarWeb, у серпні українці заходили на Вконтакте 243 млн разів. За популярністю це третій сайт України, тоді як Фейсбук – лише пʼятий. Сьому сходинку посідає мережа Одноклассники. За місяць українці відвідали її 101 млн разів.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОП

Найбільш популярним сайтом в Україні є національна версія пошуковика Гугл. В середньому кожен житель відвідує його 26 разів на місяць. На другому місці – Youtubе, на третьому – вже згаданий Вконтакте. Далі йдуть міжнародна версія Гугл, а також Фейсбук, сайт оголошень Olx та Одноклассники.

НОВИНИ

Найпопулярнішим джерелом інформації є агрегатор новин та поштова скринька за сумісництвом Укр.нет. За серпень ресурс мав 130 млн відвідувань і посів 8-у сходинку у рейтингу сайтів. Інший агрегатор – i.ua – опинився на 24-у місці (40 млн заходів). Серед інформаційних ресурсів найпопулярнішим виявився Обозреватель з 28 млн відвідувань (26-е місце). Далі йдуть Кореспондент та Цензор.нет.

ТОРГІВЛЯ ТА ФІНАНСИ

Судячи зі статистики, українці обирають покупки і переводять гроші все ж частіше, ніж читають новини чи заходять на мейл. Найпопулярніший ресурс оголошень Olx у серпні мав 134 млн відвідувань з України. Головний конкурент – Rozetka – відстає від нього удвічі, а prom.ua та ria.com утричі. Сайт ПриватБанку та ресурс Privat24 за серпень відвідали 90 млн разів.

ПОГОДА

Погоду українці найбільше дивляться на Синоптику. За серпень він отримав 137 млн відвідувань з нашої країни і посів 14-те місце у національному рейтингу сайтів – одразу за Інстаграмом. Трохи поступається йому за популярністю сайт Гісметео.

ЗА ЗНАННЯМИ

Сайт Вікіпедії, незалежно від мови пошуку, посів 15-те місце в Україні – якраз між Розеткою та Синоптиком. Нагадаємо, що українська версія сайту за кількістю статей (понад 738 тисяч) посідає 16-е місце у світі та 11-е – в Європі. Серед словʼянських мов вітчизняна Вікі поступається лише російській та польській версіям.

ДОРОСЛІ РОЗВАГИ

Порнографія – захоплення мільонів. Зазвичай про це ніхто не скаже, але інтернет-статистика не дасть збрехати. До топ-50 сайтів, популярних в Україні потрапило два ресурси з фільмами для дорослих. Обидва – американські. Так на PornHub (34-е місце) українці заходили 24 млн разів, а на XHamster (43-є) – 13 млн.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад