уточнити пошук

інновації:

Як заробити в інтернет / YouTube

Про заробіток на YouTube чули всі. Ходять чутки про надзвичайні суми, які заробляють блогери. Чи так це насправді? Чи варто хапати камеру, вчитися монтувати відео і терміново ставати зіркою YouTube? А, може, надійніше, як раніше, піти в офіс ... і в перервах між роботою дивитися відео улюблених відеоблогерів?
Розбирався short.media.

ІЗ ЧОГО ПОЧАТИ?

З реєстрації свого каналу на YouTube: назви, дизайну, так званої «шапки» YouTube і першого залитого відео. Не впадай у відчай, якщо воно потоне в нескінченному відеоконтенті найпопулярнішої платформи.

Засукай рукава і знімай далі. Вивчи рейтинг каналів у своїй ніші. Проаналізуй, чому успіх наздогнав одного блогера, оминувши десяток його колег.

КОНТЕНТ?

Твій блог має відповідати твоїм інтересам. Не можна змусити пацанку говорити про сто різновидів пензликів, потрібних для професійного макіяжу. Beauty-блогера – замішувати тісто для пирога перед камерою.

І ти маєш бути на 100% автором свого контенту.

Далі – регулярність відео, нарощування аудиторії і зворотний зв'язок із нею.

ЩО ДИВЛЯТЬСЯ НА YOUTUBE?

Дитяча тематика популярна тільки тому, що дитина і гаджет у наш час – поняття нероздільні.

How to також розвивається стрімкими темпами. Всі пиляють, рубають, майструють на заздрість і незаперечну користь для всіх, хто переглядає той чи інший ролик.

Як і раніше, популярний beauty-контент, стрім геймерів, влоги, розпакування і гаджетоманія.

Ну, і гумор завжди в ціні.

ГРОШІ?

На YouTube заробляють активні блогери (регулярні відео + взаємодія з аудиторією).

Свій заробіток блогер отримує з переглядів комерційної реклами, розміщеної на каналі і безпосередньо в самих відеороликах. Топ-блогерів також знаходять рекламодавці і платять за просування їхнього бренду на YouTube.

Ще один важливий елемент – правильно оформлені відео із зазначенням всіх метаданих.

ЩО ПО ЧОМУ?

Залежно від тематики каналу, географії аудиторії та активності рекламодавця, ціна за 1000 комерційних переглядів (реклами) в середньому = 1$ (російськомовний контент).

Розміщувати рекламу (наприклад, для промо каналу) можна через:

  • блогерів (від $50-100 за згадку відео на каналі до 10 тис. підписники, $500-700 – до 500 тис. підписників)
  • рекламні сервіси (Google Adwords)

ЗАБОРОНЕНИЙ КОНТЕНТ

Ідея YouTube – це позитивний контент, тому є правила, які відео можна публікувати.

Не можна пропагувати алкоголь, наркотики і куріння; розміщувати ролики з описом способів злому комп'ютерних систем і програм. Заборонено контент, пов'язаний зі зброєю, рекламою фарм-препаратів. Контент про порушення законів і порноконтент також відсутній на YouTube.

 

ПАРТНЕРКА

Про нюанси роботи з YouTube завжди в курсі партнери відеоплатформи – сертифіковані медіамережі, наприклад, партнерка AIR. Тебе навчать і підтримають на кожному етапі розвитку твого каналу на YouTube. А також допоможуть монетизувати твої відеоролики і вивести перші зароблені на каналі кошти.
***
Ти вже знаєш, як заробити в інтернет. Тепер почитай про найвідоміших блогерів.

Short Media

Short Media

Нововведення в YouTube: тепер не можна монетизувати канал, поки він не досягне відмітки у 10 тис. переглядів. Тому якість - твоя перевага)

1/1

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад