уточнити пошук

інновації:

Як компанії використовують штучний розум для повсякденних завдань

Штучний інтелект проник в усі сфери нашого життя. Він підказує нам фільм або рекламу в соціальній мережі. Він же керує роботом і вчиться діагностувати рак. Все більше компаній створює інструменти, що використовують штучний інтелект для розв'язання різних проблем. Ось кілька таких компаній, які застосовують ШІ в різних сферах життя.

AIBRAIN: РОЗУМ ШТУЧНИЙ І ІСТИННИЙ 

Ця компанія створює інструменти на основі штучного інтелекту для смартфонів і роботів. Її девіз - «бути розумною у всіх аспектах» – «Be intelligent in every aspect». Особливість продуктів AIBrain: штучний інтелект тісно переплітається з навичками людини, а головний продукт – «справжній» ШІ з елементами людського мозку.

ICARBONX: БАЗА ДАНИХ ПРО ЗДОРОВ'Я

Китайська компанія iCarbonX використовує штучний інтелект для створення бази медичних даних про людину, на основі яких система буде давати свої медичні рекомендації. Компанія хоче сформувати цифровий прототип людини, проаналізувати його і дати персональні рекомендації щодо способу життя.

IMPROBABLE: ВІРТУАЛЬНІ МОДЕЛІ З ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ

Improbable займається створенням віртуальних моделей на основі штучного інтелекту. Вони максимально наближені до реальних об'єктів і дозволять досягти нового рівня занурення. Мета Improbable – створити найбільшу і точну цифрову модель реального світу. На ній можна буде перевіряти і наслідки катастроф, і моделювати війни.

FANUC: РОЗУМНІ РОБОТИ 

Компанія Fanuc – один із найбільших у світі виробників роботів, використовує штучний інтелект для їх навчання і тренування. Ще в 2016 роботами почав керувати штучний інтелект. Ще один напрямок розвитку – роботи повинні будуть самостійно адаптуватися до нових завдань, без перепрограмування їх можливостей.

ENLITIC: ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ НА ДОПОМОГУ ЛІКАРЯМ

Розробки Enlitic допомагають лікарям краще розуміти рентгенівські знімки. У компанії обіцяють, що їх рішення допоможе визначати і діагностувати багато серйозних хвороб, у тому числі рак легенів, що дозволить скоротити смертність від нього як мінімум на 50%.

TURBINE: ШТУЧНИЙ РОЗУМ ПРОТИ РАКУ 

У компанії працюють фахівці зі сфери штучного інтелекту, лікарі і фахівці з біоінформатики, щоб створити систему персонального лікування для будь-якого виду раку. ШІ-алгоритм аналізує клітини і підбирає персональний оптимальний метод лікування. Розробки компанії використовують Bayer і Pfizer у своїх дослідженнях.

DEEP GENOMICS: ЗРОЗУМІТИ ГЕНОМ 

Компанія працює над інструментами для розшифровки генома. Для цього вона використовує нейронні мережі, що самонавчаються. Ці алгоритми можуть передбачати результат мутацій, попередньо проаналізувавши сотні тисяч інших мутацій. На даний момент у базі даних стартапу є понад 300 млн генетичних варіацій.

Читай також: Гучні помилки штучного інтелекту

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад