уточнити пошук

інновації:

Факти про науку / short 6

short.media продовжує спецпроект з першою науково-популярною конференцією Brain&Ukraine. Відбудеться вона у Києві 2.09. Це не просто конференція, це також експозиція винаходів та комунікаційна платформа. У рамках спецпроекту будемо розповідати наукові факти, про які ти, скоріш за все, не знав. Цього разу 5 фактів від засновника центру Boteon Олексія РЕЗНІЧЕНКА.

Діючий марсохід реально зробити за декілька місяців. Наша команда спромоглась його зробити за півтора місяці.

Техніон вважається одним з провідних інститутів технічного напрямку з двох причин. Тому що він подарував світові п’ять нобелівських лауреатів. Це Аврам ГЕРШКО, Аарон ЧЕХАНОВЕР, Дан ШЕХТМАН, Юваль НЕЕМАН та Ар'е ВАРШАЛ.

Викладач інституту Техніон та нобелівський лауреат Дан ШЕХТМАН – засновник концепції  технологічного підприємництва, якій Ізраїль завдячує своєму статусу «стартап-нації».  

Інтерактивний робот може доповнити навчальний процес чітким дотриманням рамок: запрограмований на «фундаментальні» знання; джерела, що вважаються еталоном; робот має корегувати суб’єктивність лектора у викладенні матеріалу задля максимально «чистих» знань.

За рік ми стфорюємо близько 1500 роботів. Собівартість простого робота, створеного нашим центром — від п'яти до десяти тисяч доларів.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад