уточнити пошук

інновації:

#Знай наших. АН у Франції, сонячна електростанція у Херсоні та дешеві авіаквитки

Читай сьогодні про те, як український літак дебютує у Франції, сонячна електроенергія – на Херсонщині, нова спеціальність та STEM – в освіті; як ми створюємо ігри на руїнах Москви, суперкари – під Києвом, і знаємо, як дешево полетіти куди завгодно. Українці – круті!

АН-132D У ФРАНЦІЇ

Український літак Ан-132D дебютує на міжнародному авіасалоні у Франції. Пише УНІАН. Літак буде представлений в програмі демонстраційних польотів виставки в Ле Бурже 19 та 21 червня.

«Антонов» - єдиний в Україні виробник авіатехніки, 20 грудня представив перший зразок нового транспортного літака Ан-132. Замовником і партнером у реалізації цього літака виступила Саудівська Аравія.

СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

12 червня відбулось відкриття сонячної електростанції «Білозерка».

На земельних ділянках загальною площею 19.9 га, що розташовані за межами Білозерської селищної ради, реалізується інвестиційний проект з будівництва сонячної електростанції із піковою потужністю 11 МВт.
Вартість інвестицій у фотогальванічну електростанцію склала приблизно $11 млн.

Джерело – Зроблено в Україні

ВІРТУАЛЬНИЙ STEM-ЦЕНТР

8 червня лабораторія Малої академії наук України «МАНЛаб» разом з Інститутом обдарованої дитини провела презентацію методики викладання природничо-математичних наук. Методика зосереджена на проведенні експериментів у школах та збереженні їхніх результатів у відкритих базах даних.

Деталі на osvita.ua 

***
short.media розповідав про STEM-фестиваль, який у травні відбувся у Києві

ГРА, ЯКА ВІДБУВАЄТЬСЯ НА РУЇНАХ МОСКВИ

Українська компанія – розробник комп’ютерних ігор 4A Games, яка вже прославилась такими іграми як Metro 2033 та Metro: Last Light, заявила про вихід нової частини серії. Гра отримала назву Metro: Exodus, а події відбуватимуться в руїнах постапокаліптичної Москви.
Джерело – ain.ua

НОВА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ
Національне агентство забезпечення якості освіти спільно з Міністерством освіти і науки створюють нову спеціальність Кібербезпека.
Причина – напружені політичні відносини між Росією і Україною. Передбачається, що підготовка за новою спеціальністю почнеться з 2017-2018 навчального року.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СУПЕРКАР

Автомобіль під назвою HIMERA розробили в одній з майстерень під Києвом. Повідомляє segodnya.ua.

Інвестором автомобіля став колекціонер і меценат Андрій ДЖАЗОВСЬКИЙ. Подробиці поки не розкривають, але виглядає не гірше "Феррарі", "Ламборґіні" та ін., повідомляє "ТопЖир", в розпорядженні якого виявилися ексклюзивні фото автомобіля.

НАЙКОРИСНІШИЙ БЛОК
Укр. стартап TripMyDream запустив каталог усіх знижок на авіаквитки.
Сервіс моніторить ціни авіакомпаній на найближчі 12 місяців по більш ніж 1 тис. напрямків з вильотом з 40 міст України, Польщі, Росії та Білорусії.
Кожні 30 хвилин сервіс знаходить вигідні пропозиції зі знижками до 85% від регулярної ціни і публікує їх у каталозі знижок.

Але навіщо тобі ті Мальдіви, якщо є свої

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад