уточнити пошук

інновації:

5 YouTube-каналів, які надихають діяти

Ти часто використовуєш YouTube, як інструмент для саморозвитку? Знайти на відеохостингу розважальний контент набагато простіше, ніж освітній. Хоча джерел корисної інформації на YouTube більш ніж достатньо. Щоб тобі було простіше зробити перший крок, ми підібрали п'ятірку найкращих каналів на YouTube, які допоможуть у саморозвитку.

Anastacia Kay

Мова: російська

Кількість підписників: 270 000

Головна героїня – Анастасія. На своєму каналі вона пояснює, як їй вдається підвищувати рівень самодисципліни і розповідає про прийоми мотивації. Глядачі цінують Анастасію насамперед за відкритість, чесність і життєрадісність. Вона не соромиться розповідати про свої помилки і складнощі, демонструючи тернистий шлях саморозвитку.

Віталій Співачук

Мова: російська

Кількість підписників: 16 000

Автор цього каналу обіймає керівну посаду в компанії «Вебракета». Віталій знімає відеоролики не лише про власну продуктивність, але й показує, як слід долати будь-які життєві труднощі. Віталій не соромиться знімати влоги і розповідати глядачам про свій спосіб життя.

Захоплюється бігом і багато подорожує.

Орест Зуб

Мова: українська

Кількість підписників: 3 000

Автор цього каналу – письменник. Він прославився завдяки своїй книзі під назвою «Формула Продуктивності». На каналі Орест розповідає про свою професійну діяльність, а також ділиться враженнями від подорожей. Його мета – відвідати усі 197 країн світу, в 86 з яких він уже побував. Успішно займається онлайн-підприємництвом.

Thomas Frank

Мова: англійська

Кількість підписників: 650 000

Цього хлопця можна назвати вбивцею прокрастинації. Він знає, як необхідно вчитися, щоб освіта приносила користь і задоволення. Завдяки харизмі і лаконічному викладу думок до Томаса прислухається кожен, хто хоч раз дивився його ролики. Канал корисний не лише студентам, але й усім, хто прагне до самоосвіти.

Francesco D’Alessio

Мова: англійська

Кількість підписників: 10 000

Франческо є експертом у програмному забезпеченні, яке допомагає ефективно організувати робочий процес. Він проводить огляди корисних програм для операційної системи iOS, які допомагають у самоорганізації. Франческо дистанційно працює маркетологом  і умудряється регулярно випускати нові відео.

Володієш інструментами саморозвитку? Знаєш, як назавжди розпрощатися із злощасною прокрастинацією? Чом би не завести власний YouTube-канал і не розповісти всім свій секрет успішної самоорганізації? На цьому можна ще й непогано заробити. Просто під’єднуйся до медіамережі AIR. Експерти допоможуть тобі зібрати потрібну аудиторію і забезпечити перший прибуток.

Читай також: Найвпливовіші блогери світу

 

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад