уточнити пошук

інновації:

П'ять фіналістів TechCrunch Disrupt. Вручили «Оскара стартапів»

Минулого тижня в Нью-Йорку пройшла конференція TechCrunch Disrupt. В рамках цього заходу вручили «стартап-Оскар» - визначили переможця легендарної битви стартапів. Номінанти боролися за головний приз - $50 тис на розвиток власного проекту. Загалом брали участь 600 проектів. Майже сотня переможців отримали інвестиції в розмірі $6.9 млрд.
short.media розповідає про переможців і фіналістів конкурсу.

Перше місце зайняв стартап RecordGram, мобільний додаток для запису музики. RecordGram робить непотрібними студії звукозапису – додаток для iPhone вміє і писати професійну музику, і записувати відео.
На другому місці – hardware-розробка компанії Collider під назвою Orchid: пристрій, який застосовує технології 3D-друку до роботи з металами.

RecordGram

Мобільна студія звукозапису, де артисти-початківці можуть знаходити музичні семпли, записувати композиції і фіксувати за собою авторство. Користувачі мобільного додатку можуть знайти в бібліотеці RecordGram необхідні ефекти, вибираючи їх за жанром і темпу. Додаток вміє міксувати доріжки і записувати голос та відео. Серед його засновників - переможці Греммі, хіп-хоп-виконавці та музиканти

Collider

Головний продукт стартапу - система друку Orchid, яка поки існує лише у вигляді прототипу. Orchid - це 3D-принтер, який поєднує 3D-друк і традиційне лиття. Як 3D-принтер, Orchid може надрукувати оболонку об'єкта по цифровій моделі, а потім заповнити її сумішшю з металу з речовиною. По завершенню роботи, оболонку можна знищити, просто розчинивши у воді, і отримати готову металеву деталь.

Domuso

Domuso є фінансовою платформою, яка допомагає власникам нерухомості та орендарям розраховуватися між собою в електронній формі. Серед можливостей Domuso - розстрочка платежів для орендарів, зручна система ведення обліку, підтримка різних платіжних інструментів.

NuCypher

NuCypher - стартап, який працює у сфері захисту даних. Його слоган: NuCypher - це броня для великих даних. Його головний продукт - інструмент шифрування, призначений для компаній, що використовують у своїй роботі великі дані (big data). Продукт NuCypher не уповільнює роботу з даними і додатками, забезпечуючи при цьому захист всіх транзакцій.

Sunrise

Це груповий анонімний чат, створений для психологічної підтримки. За допомогою Sunrise Health можна отримати допомогу і консультацію професійних терапевтів, залишаючись анонімним, а також підтримку інших людей зі схожими проблемами. Цільова аудиторія Sunrise Health - люди в кризових ситуаціях, що проходять терапію. Sunrise Health допоможе їм між зустрічами з терапевтом в складні моменти.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад