уточнити пошук

здоров'я:

В ОХМАТДИТі представили нового головного лікаря. Що далі?

ОХМАТДИТ не приватизовуватимуть. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Олександр ЛІНЧЕВСЬКИЙ, коли представляв колективу головної дитячої лікарні нову очільницю. Лікарка з Коломиї Ірина САДОВ'ЯК пройшла перевірку і взялася до роботи. Переконувала колектив, що не варто боятися змін, пообіцяла усіх почути і просила з розумінням поставитись до принципового – боротьби з корупцією. 

Олександ ЛІНЧЕВСЬКИЙ, заступник міністра охорони здоров'я: «ні про яку приватизацію ОХМАТДИТу не йдеться. Хотілося б, щоб і лікарня тут фінансувалася, і щоб наші діти отримували ту ж допомогу, що й за кордоном. Ми чудово розуміємо, що пацієнтів лікує не міністерство чи головний лікар, а лікарі та медсестри».

ПРО ПЕРСПЕКТИВИ...

Ірина САДОВ'ЯК, головний лікар ОХМАТДИТу:«Ми звикли працювати так, як звикли. Ми забули, що основним у лікарні є пацієнт… Від вас я вимагаю одного: ми маємо зробити все так, щоб нас ні в чому не підозрювали. Жодного хабарництва. Не бійтеся змін. Ми нормальні й адекватні люди, я сподіваюсь на реформу охорони здоров'я».

ПРО ОЧІКУВАННЯ...

Василь ПРИТУЛА, професор кафедри дитячої хірургії НМУ: «Ми очікуємо вдосконалення нашої лікарні, нормальної співпраці, усі хвилюються, щоб не впав професіоналізм, не втратились зв'язки з регіонами. Треба молодим спеціалістам удосконалюватися та навчатися за кордоном, треба добудувати той новий корпус лікарні...»

ЩО В КОНТРАКТІ

Павло КОВТОНЮК, заступник міністра охорони здоров’я:«У неї є контракт з переліком чітких завдань і з термінами їх виконання. Це –  автономізація лікарні, запровадження госпітальної інформ. системи, впровадження сучаних клінічних протоколів, перебудова системи закупівель ліків. Це підготує лікарню до переходу на замовлення державою послуг. Плюс завершення будівництва нового корпусу».

Ірину САДОВ’ЯК обрали під час другого конкурсу на цю посаду. До цього вона працювала головним лікарем Коломийської районної центральної лікарні 14 років. В декларації має лише 1 квартиру на 82,8 кв. м. і одну земельну ділянку на 1200 кв м.

 

Більше про те, як і що обіцяла змінити нова очільниця ОХМАТДИТу, читайте і дивіться в нашому матеріалі: ОХМАТДИТ отримав нового головного лікаря. ВІДЕО

 

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад